باشگاه پرسپولیس: بازیکنان از آپشن های فصل قبل هنوز طلب دارند

به گزارش راوه بلاگ، باشگاه پرسپولیس به خبر منتشر شده درباره دریافت مبالغ قرارداد فصل گذشته بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس: بازیکنان از آپشن های فصل قبل هنوز طلب دارند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت که :چرا آمار مطالبات سرخ ها بابت فصل گذشته کامل به رسانه ها داده نمی شود؟ ما مانده ایم چه کسانی این آمار و ارقام را به رسانه ها می دهند. بسیاری از بازیکنان طلب دارند. این طلب چه بابت آپشن باشد و چه بابت آپشن ها نباشد چه تفاوتی دارد؟ چرا دقیقا قبل از داربی آمار مطالبات بازیکنان به این شکل به رسانه ها داده می شود. تاکید داریم طلب فصل قبل بابت مبلغ قرارداد با آپشن هیچ فرقی ندارد، چرا گه آپشن ها هم جزو تعهدات باشگاه به بازیکن است که پرداخت نشده و سرخ ها با صبوری منتظر هستند تا باشگاه این بدهی ها را به این عزیزان که فصل قبل هم دبل قهرمانی را رقم زدند پرداخت کند و بیش ازاین شرمنده شان نباشد.

چرا گفته نمی شود چه حجمی از بدهی برجای مانده و چه حجمی از درآمدها نزد سازمان لیگ و درآمدهای اسپانسری این فصل بابت مطالبات فصل قبل سرخ ها پیش خور شده و در این شرایط مالی چرا هزینه های باشگاه افزایش یافته و این اتفاقات در چالش های مالی کنونی باشگاه و دریافتی 35درصدی سرخ ها که کمتر از بسیاری تیم ها بوده و منجر به عدم دریافت پاداش بسیاری از بردهای فصل جاری شده؟

چه کسی می تواند منکر تاثیرگذاری کاپیتان سیدجلال در هفت قهرمانی پرسپولیس شود؟ چه کسی می تواند ذره ای از زحمات، معرفت و صبوری سرخ ها که حق و حقوق خود را بابت فصل قبل و این فصل دریافت نکرده اند کم کند؟ هدف برخی از اینکه اطلاعات ناقص به رسانه ها می دهند و می گویند مطالبات فصل قبل صد در صد تسویه شده چیست؟ مگر آپشن قرارداد جزو تعهدات نیست؟

تاکید داریم برخی از سرخ ها بابت فصل قبل ده تا سی درصدی سرخ ها طلب دارند و این انکار شدنی نیست.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 351

به "باشگاه پرسپولیس: بازیکنان از آپشن های فصل قبل هنوز طلب دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: بازیکنان از آپشن های فصل قبل هنوز طلب دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید