انفجار یک بمب در جهت کاروان نظامی آمریکایی

به گزارش راوه بلاگ، گروه نوظهور گردان قاصم الجبارین امروز دوشنبه مسوولیت حمله به کاروان نظامی آمریکایی را در منطقه اللطیفیه در جنوب بغداد برعهده گرفت.

انفجار یک بمب در جهت کاروان نظامی آمریکایی

کانال خبری صابرین نیوز نزدیک به گروه های نوظهور مقاومت در عراق گفت که گردان قاصم الجبارین مسوولیت حمله به کاروان نظامی آمریکایی را در منطقه اللطیفیه از توابع استان بابل در جنوب بغداد برعهده گرفته است.

این کانال خبری گفت که کاروان نظامی آمریکایی در حین عبور در منطقه اللطیفیه مورد حمله با بمب های کار گذاشته شده در حاشیه خیابان روبرو شد.

طبق این گزارش، در این حمله یک خودرو نظامی آمریکایی آسیب دیده و دچار نقص فنی شد.

این دومین حمله به کاروان های آمریکایی در استان بابل در 48 ساعت گذشته است و پیش از این نیز یک کاروان حامل تدارکات نیروهای آمریکایی در بخش المتحتیه در استان بابل بر اثر انفجار بمب کنار جاده ای، آسیب دید.

حملات به اهداف و نیروهای اشغالگر آمریکایی از اوایل مرداد گذشته در عراق افزایش یافته است.

در این مدت تا به امروز بیش از 30 کاروان نظامی و پشتیبانی نیروهای آمریکایی و ائتلاف بین المللی در عراق با انفجارهای بمب کنار جاده ای هدف گرفته شده است.

مجلس عراق دی ماه 98 قانون خروج نیروهای اشغالگر آمریکایی را از این کشور تصویب کرد اما آمریکا به بهانه های مختلف نظیر افزایش اقدامات تروریستی همچنان تلاش دارد به حضور خود در عراق ادامه دهد.

، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1496

به "انفجار یک بمب در جهت کاروان نظامی آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار یک بمب در جهت کاروان نظامی آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید