آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان: نژادپرستی در آلمان مسئله ای روزمره است

به گزارش راوه بلاگ، آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان نژادپرستی در این کشور را مسئله ای روزمره دانست که در جامعه رواج دارد.

آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان: نژادپرستی در آلمان مسئله ای روزمره است

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل راوه بلاگ به نقل از روزنامه تاگس اشپیگل، آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان هم نژادپرستی در این کشور را به عنوان مسئله ای روزمره اعلام نموده است.

آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان اعلام نموده است که توهین و تبعیض علیه مردم به دلیل رنگ پوستشان دراین کشور هم رواج دارد.

برنهارد فرانکه از مقامات این نهاد آلمانی در گفتگویی با خبرگزاری آلمان اعلام نموده است: تبعیض نژادی یک مسئله روزمره در جامعه آلمان است و من با توجه به تجربه خود این را می گویم.

وی تاکید نمود: ما از سال 2006 حدود 28 هزار درخواست در این رابطه دریافت نموده ایم که نشان می دهد موارد جزئی و منحصر به فردی در کشور ما وجود ندارد.

این مسئول آلمانی تاکید نمود: بر اساس تجارب ما در درجه اول افرادی قرار می گیرند که با توجه به اصالت بومی و خصوصیت های نژادی خود را در معرض تبعیض می بینند. این افراد حدود یک سوم درخواست ها در این ارتباط را تشکیل می دهند. در درجه دوم و سوم تبعیض های جنسی و تبعیض نسبت به افراد دارای معلولیت قرار می گیرد که این ها سه گروه عظیم هستند. بعد از آن تبعیض های مذهبی، هویت جنسی، سن و دیدگاه جهانی قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 893

به "آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان: نژادپرستی در آلمان مسئله ای روزمره است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آژانس فدرال ضد تبعیض نژادی در آلمان: نژادپرستی در آلمان مسئله ای روزمره است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید