آذر منصوری:فرصت انتخابات را نباید از دست داد

به گزارش راوه بلاگ، قائم مقام حزب اتحاد ملت، توضیح داد که فرصت انتخابات را نباید از دست داد.

آذر منصوری:فرصت انتخابات را نباید از دست داد

آذر منصوری در گفت وگو با خبرنگاران، پس از ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم ، اظهار کرد: انتخابات در کشور ما نماد رای و تجلی اراده مردم در حاکمیت است. هر نیروی دموکراسی خواه و نیرویی که باور دارد که باید از ظرفیت خاص کشور استفاده کرد نباید نسبت به اصل انتخابات بی توجه باشد.

وی گفت: فرصت انتخابات را نباید از دست داد. تجربه چهل سال گذشته و تجربه کشورهای پیرامون ما نشان داده که خواست و مطالبات مردم با توجه به صندوق رای و فرصت انتخابات با فراز و فرودهایی همراه بوده است.

منصوری توضیح داد:هیچ معجزه ای در کشور اتفاق نمی افتد مگر با پیگیری مطالبات مردم.

این فعال سیاسی گفت:نهادها باید چنان در چهارجوب قانونی خود عمل نمایند که فقط خواست مردم را پیگریری نمایند.

منصوری توضیح داد: می دانیم شرایط کشور بسیار سخت است تصمیم گیری برای شرکت در انتخابات هم بسیار سخت است این ثبت نام هم به معنی اعلام حضور برای استفاده از ظرفیت های کشور است.

وی اظهار کرد: حداقل گامی که برای احیای ظرفیت های قانون اساسی وجود دارد این است که اجازه ندهیم شرایط کشور به سمتی برود که نهادهای انتخابی هیچ جایگاهی در تصمیم گیری کشور نداشته باشند. کسانی که اعتقاد دارند هیچ درمانی برای درد های مردم جز بازگشت به رای و نظر مردم نیست باید در انتخابات شرکت نمایند.

این فعال سیاسی با تاکید بر ضرورت حضور زنان در انتخابات گفت: نمایندگان زن مجلس دهم با وجود آنکه اقلیت بودند صدای مردم شدند. این حضور تاکیدی بر انتخاباتی آزاد و عادلانه برای به رسمیت شناختن حق رای مردم است.

وی در خاتمه گفت: همه ایرانیان فارغ از اختلاف سلیقه ها که جزء ذات دموکراسی است باید حق انتخاب شدن و انتخاب کردن داشته باشند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 117

به "آذر منصوری:فرصت انتخابات را نباید از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذر منصوری:فرصت انتخابات را نباید از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید