5 گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال انگیزه بالایی دارند

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی، افزود: بیشتر مربیان جهان برنامه هایشان تا خاتمه المپیک توکیو است و با توجه به این که نسل فعلی تیم ملی والیبال ایران بعد از المپیک توکیو قطعا تغییر خواهد کرد و نسل جدید گزینه ای با شرایط دیگر نیاز دارد، برنامه برای انتخاب سرمربی، خاتمه المپیک توکیو خواهد بود.

5 گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال انگیزه بالایی دارند

وی با تاکید بر این که باید تصمیمی بگیریم که جوابگوی مردم عزیز باشیم و تیم ملی والیبال ایران نتایج قابل قبولی در المپیک کسب کند، گفت: در صورتی که کمیته فنی برای هدایت ملی پوشان کشورمان چند گزینه را انتخاب کند، با آن ها وارد مذاکره مستقیم می شویم و بر اساس اولویت بندی مشخص شده با آنان گفت وگو خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون والیبال به نفرات مطرح شده از سوی فدراسیون و اعضای کمیته فنی در این نشست اشاره کرد و گفت: این مربیان از جمله مشاهیر والیبال جهان هستند که امکان همکاری با تیم ملی والیبال ایران را دارند. البته مربیان دیگری نیز هستند که از آنان نامی برده نشده، زیرا فعلا امکان همکاری با والیبال ایران را ندارند.

وی با بیان این که شاید از نظر فدراسیون یک گزینه شرایط خوبی برای همکاری با تیم ایران داشته باشد، اما نظر نهایی را کمیته فنی می دهد، گفت: بررسی های اولیه این افراد بر اساس محورهایی مانند ملیت و سن، تیم حال حاضر، سابقه مربی گری، سابقه بازیکنی، تجربیات، عناوین و افتخارات، سابقه کار با رده های پایه و آموزش محور بودن، اصول مربی گری، دانش فنی، مدیریت تیم و بازیکنان، تعامل با فدراسیون در مسایل مالی، نحوه به کارگیری و استفاده از کادر فنی، شرایط زبان، مدیریت ذهنی و روانی و مهارت های ارتباطی با بازیکنان، مربیان و رسانه ها بوده است.

داورزنی شرح داد: نکته مهم این اسامی، داشتن انگیزه بالا برای اثبات خود در جهان است که نباید نادیده گرفته شود. بنابر این با توجه به این که رای نهایی در انتخاب سرمربی را کمیته فنی می دهد، باید انتخابی کنیم که به نفع منافع ملی کشور باشد.

دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی امروز (چهارشنبه) برگزار گشت.

ناصر میرفخرایی، سعید درخشنده، حسینعلی مهران پور، احمد لاهوتی، علی موذن، محمد وکیلی، جهانگیر سیدعباسی، ابراهیم وطن پرست، جعفر هوتهم، محمود افشاردوست، بهنام محمودی، سعید رضایی، فرهاد شاهمیری، جمشید حمیدی و علی شاکری، اعضای شرکت کننده در دومین نشست کمیته فنی انتخاب سرمربی تیم ملی بودند.

در این نشست پنج سرمربی به عنوان گزینه های اولیه برای بررسی بیش تر انتخاب شدند و مقرر شد تا زمانی که شرایط برای معرفی این افراد فراهم نشده است، به دلیل مسایل حقوقی و بین المللی، نام گزینه ها رسانه ای نشود.

طبق پیگیری های خبرنگاران، ولادیمیر آلکنو، دجورجی، کاستلانی، جیانی و لورزنتی پنج مربی خارجی در لیست نهایی فدراسیون والیبال هستند که کمیته فنی قرار است از بین آنها به گزینه نهایی دست یابد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1436

به "5 گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال انگیزه بالایی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال انگیزه بالایی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید