گرایی در کنار عبدالرشید سعدالله اوف

به گزارش راوه بلاگ، بین 12 کشتی گیری که در مسابقات المپیک عنوان قهرمانی را به دست آوردند، تنها 3 قهرمان در مسابقات جهانی شرکت نموده و از میان آن ها 2 نفر دوباره قهرمان شدند. عبدالرشید سعدالله اوف در کشتی آزاد از روسیه و محمدرضا گرایی در کشتی فرنگی از ایران 2 کشتی گیری بودند که هم در المپیک و هم در رقابت های جهانی مدال طلا به دست آوردند.

گرایی در کنار عبدالرشید سعدالله اوف

اما دیوید تیلور سومین قهرمان المپیک بود که در مسابقات جهانی نتوانست قهرمان گردد و با شکست برابر حسن یزدانی قهرمانی را از دست داد.

9 قهرمان طلایی دیگر از المپیک در مسابقات جهانی حضور پیدا نکردند، در این میان، زائور اوگویف از روسیه، تاکوتو اوتوگورو از ژاپن، زائوریک سیداکوف از روسیه، دیوید تیلور از آمریکا، عبدالرشید سعدالله اوف از روسیه و گیبل استیسون از آمریکا در کشتی آزاد المپیک طلا گرفتند و در مسابقات جهانی به جز عبدالرشید سعدالله اوف و تیلور هیچ کدام در مسابقات جهانی شرکت نکردند.

در مسابقات کشتی فرنگی هم در المپیک، لوییس اورتا از کوبا، محمدرضا گرایی از ایران، تامش لورینچ از مجارستان، ژان پلنویک از اوکراین، موسی اولویف از روسیه و میخایین لوپز از آمریکا قهرمان شدند، ولی در مسابقات جهانی تنها گرایی قهرمانی خود را تکرار کرد.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2658

به "گرایی در کنار عبدالرشید سعدالله اوف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرایی در کنار عبدالرشید سعدالله اوف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید