نیروهای سوریه دموکراتیک نهادهای دولتی در حسکه را اشغال کردند

به گزارش راوه بلاگ، نیروهای سوریه دموکراتیک مورد حمایت آمریکا تعدادی از ساختمان ها، نهادها و پایگاه های دولتی در شهر حسکه را به کنترل خود درآوردند.

نیروهای سوریه دموکراتیک نهادهای دولتی در حسکه را اشغال کردند

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، این نیروها به زور سلاح اداره کل غلات سوریه، شرکت برق حسکه، برخی از خوابگاه ها، ساختمان انجمن انفورماتیک سوریه، سازمان صنعت، گردشگری و امور محیط زیست، اداره ثبت احوال و تعدادی دیگر از ساختمان ها و نهادها را به کنترل خود درآورده و کارکنان این نهادها را بیرون کردند.

به همین دلیل، یوسف قاسم، مدیرکل اداره غلات گفت، نیروهای سوریه دموکراتیک قسد کارکنان این اداره را بیرون کرده، درهای اداره را بسته و نگهبانانی قرار دادند و مانع از ورود کارکنان به ساختمان می شوند.

نیروهای سوریه دموکراتیک دستورالعمل های وارده از سوی متصدیان نیروهای آمریکایی را اجرایی می کنند تا منطقه را به یک منطقه نظامی تبدیل کنند.

کانتون الجزیره سوریه واقع در شرق فرات روزانه شاهد تظاهرات مردمی علیه نیروهای سوریه دموکراتیک در حومه های دیرالزور و حسکه در اعتراض به اقدامات سرکوب گرانه در حق اهالی و اموال آنها، ناامنی در مناطق استقرار این نیروها و موارد آدم ربایی، قتل و سرقت است که در راستای اجرای دستورات متصدیان نیروهای آمریکایی دست به این اقدامات می زنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1116

به "نیروهای سوریه دموکراتیک نهادهای دولتی در حسکه را اشغال کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای سوریه دموکراتیک نهادهای دولتی در حسکه را اشغال کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید