فهرست آسیب دیدگان کرونا تعیین شد خبرنگاران

به گزارش راوه بلاگ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی معاونت روستایی ریاست جمهوری گفت: به بسیاری از آسیب دیدگان ناشی از کرونا یارانه و بسته معیشتی دولت تعلق نمی گیرد.

فهرست آسیب دیدگان کرونا تعیین شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، برزگر معاون فرهنگی اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری در مراسم شروع طرح حمایت از خانواده ها و اقشار آسیب دیده از کرونا در سراسر کشور اظهار کرد: در ایامی قرار داریم که جمعی از هموطنان، عزیزان زیادی را از دست می دهند و اگر همکاری ستاد اجرایی با دولت نبود نمی توانستیم از بحران های موجود بیرون بیاییم.

وی با بیان اینکه در فراوری واکسن، ستاد اجرایی فرمان امام پیشگام است، گفت: معاونت توسعه روستایی بعد از کرونا مکاتبه ای با معاون اول رییس جمهور انجام داد و عنوان شد بسیاری از خانواده ها سرپرستان را از دست دادند و باید حمایت شوند.

برزگر با بیان اینکه حسب امر معاون امور قرار شد حمایت هایی از جانب ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و ... انجام گردد و فهرست آسیب دیدگان از کرونا تعیین شد و پراکندگی و دهک های آنان مورد ارزیابی نهاده شد، اضافه نمود: آماری که قابل توجه هستند اعلام شد و قرار شد تحت حمایت قرار گیرند

وی گفت: نمایندگان کمیته امداد قرار شد با ارزیابی و آنالیز این افراد را تحت حمایت قرار دهند.

برزگر با بیان اینکه بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان 30 شهرستان مورد هدف خود را مورد حمایت قرار دادند، توضیح داد: بنیاد احسان قرار شد افرادی که سرپرست خود را ناشی از کرونا از دست دادند در 31استان کشور حمایت کند.

وی ادامه داد: بسیاری از این افراد تحت حمایت یارانه و بسته معیشتی نیستند و قرار شد این افراد پایش شوند و تحت حمایت یارانه دولتی و بسته حمایتی قرار گیرند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2212

به "فهرست آسیب دیدگان کرونا تعیین شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست آسیب دیدگان کرونا تعیین شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید