فرودگاە سقز تا یک ماە آیندە باید بە بهرەبردای برسد

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان ضمن تاکید بە مدیران استانی برای اجرای تعهدات خود در خصوص فرودگاە سقز بە صراحت گفت که این فرودگاه باید تا 20 خرداد سال جاری به بهره برداری برسد.

فرودگاە سقز تا یک ماە آیندە باید بە بهرەبردای برسد

بهمن مرادنیا در بازدید از فرودگاه سقز و در جلسه ای به منظور بررسی مسائل و رفع کاستی های این فرودگاه، اظهار کرد: این پروژه جزء طرح های مهم استان است که بیش از 20 سال از شروع آن می گذرد و با در نظر دریافت تمامی جوانب و پیشرفت کار این طرح باید تا یکماه آینده و تا 20 خردادماه به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه امروز مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و خدمات رسان جمع شده اند تا تصمیم نهایی برای اتمام فرودگاه سقز اتخاذ و اجرایی شود، اظهار کرد: برای اتمام فرودگاه سقز هیچ عذر و بهانه ای از هیچ مدیر و پیمانکاری پذیرفتنی نیست و همه باید به تعهدات خود به صورت کامل عمل کنند.

مرادنیا با بیان اینکه فرودگاه سقز جزو آرزوهای دیرینه مردم سقز و استان است، خاطرنشان کرد: بخاطر سهل انگاری مبادا تعهدات دستگاه ها و شرکت ها عقب بیفتد، بنابراین از همه می خواهم کاملا به تعهدات و ظایف خود در این خصوص پایبند باشند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2366

به "فرودگاە سقز تا یک ماە آیندە باید بە بهرەبردای برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرودگاە سقز تا یک ماە آیندە باید بە بهرەبردای برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید