شکایت پرسپولیس از میزبانی AFC در قطر

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران در نامه ای، اعتراض جدی خود به میزبانی ضعیف و ناهماهنگی های موجود در قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نموده اند.

شکایت پرسپولیس از میزبانی AFC در قطر

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

در این نامه، به مسائل تیم فوتبال پرسپولیس از روز اول ورود به قطر برای انجام تمرین و پیگیری برنامه ها در هتل، اشاره و اعتراض شده است.

به نظر می رسد دیگر نمایندگان ایران هم با این مسائل روبرو بوده اند و با توجه به صحبت های مطرح شده میان سرپرستان کاروان ها، محتمل است که نامه های مشابهی به این منظور ارسال گردد.

در نامه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس برای نمونه به چند مورد از مسائل پیش آمده اشاره شده است.

از جمله این اتفاقات در روز اول ممانعت از انجام تمرین بود. افشین پیروانی با اعتراض جدی به نماینده کنفدراسیون، انجام تمرین را برنامه هماهنگ شده از قبل دانست و تاکید نمود پرسپولیس با اعتماد به برنامه ارسالی، روز قبل از سفر را استراحت نموده و بر انجام تمرین اصرار دارد که در نهایت با اصرار انجام شده، این جلسه تمرینی انجام شد. در حالی که برخی نمایندگان ایران به دلیل این ناهماهنگی برای تمرین روز اول با مشکل روبرو شدند.

اعتراض دیگر پرسپولیس به مناسب و کافی نبودن امکانات جانبی هتل مانند سالن بدنسازی و استخر و سونا برای سرویس دهی به 6 تیم فوتبال است که از قبل باید لحاظ می شد.

ضمن آن که این موضوع قبل از سفر تیم، بعد از تحقیق میدانی، در نامه ای به کنفدراسیون اعلام شده بود. عدم برنامه ریزی و هماهنگی دقیق برای استفاده بهینه از امکانات موجود از دیگر موارد مشابه بود. همچنین اشاره شد که پرسپولیس برای اجرای برنامه ارسالی خود از جمله استفاده از سالن بدنسازی دچار مشکل شده است.

در این ارتباط مدیر پرسپولیس با اصرار و پیگیری زیاد پیروز شد که سالن را برای سرخپوشان در اختیار بگیرد که البته از نظر اندازه هم مسائلی دارد. سرویس دهی هتل مثل نظافت اتاق ها و موارد دیگری مثل سرو ناهار که با تأخیر انجام شده و غذاها سرد بوده است از دیگر موارد مورد اشاره در این نامه بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1247

به "شکایت پرسپولیس از میزبانی AFC در قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از میزبانی AFC در قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید