زوج جوان تهرانی مخارج عروسی خود را به مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان اختصاص دادند

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان زوج جوان و ارزشمند تهرانی در اقدامی خداپسندانه و نیک مخارج عروسی خود را به مدرسه سازی در منطقه محروم سیستان و بلوچستان اختصاص دادند.

زوج جوان تهرانی مخارج عروسی خود را به مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان اختصاص دادند

این زوج جوان در ایام سخت و شرایط قرمز کرونایی بدون برگزاری مراسم و لغو دورهمی و تجمع و جشن عروسی، زندگی ساده و کم خرج خود را با نیت کمک به تامین نیازهای دانش آموزان نیازمند منطقه محروم سیستان و بلوچستان شروع کردند.

اقدام ارزشمند این زوج جوان که یک دهه بیشتر است خود را وقف خدمت به فرزندان مردم در نقاط محروم سیستان و بلوچستان کرده اند، دارای ارزش بوده و قطعا پاداش بزرگ آنان در نزد خدای متعال ماندگار است.

حسین و الهام در شروع زندگی مشترک خود به اقشار جامعه نشان دادند که با دور شدن از تجملات و خرج های اضافی مراسم های عروسی می توان دنیا و آخرت خود را با شاد کردن دل نیازمندان آباد کرد.

سید حسین موسوی مسوول کمیته عمرانی گروه جهادی السابقون گفت: شناسایی محرومان و حضور در جمع مردم نیازمند به خدمت و رایزنی با خیران و گردهم آوردن گروه های جهادی و شروع به ساخت مدارس در مناطق محروم دارای لذت بوده که پاداش خیر کارهای بزرگ و ماندگار را خدای متعال می دهد.

وی گفت: با آسان دریافت زندگی و کم کردن هزینه و دور شدن از اسراف و با مشارکت مالی هر چند ناچیز هم می توان به حل بخشی از مسائل نیازمندان کمک کرد.

موسوی گفت: گروه جهادی السابقون در افزون بر یک دهه سابقه حضور در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توانسته کارهای بزرگی را به سرانجام برسانند.

وی افزود: در شهر خاش و روستاهایی مانند صمداباد، مهربان، دشت رباط و غیره کارهای خوبی را شروع کرده ایم که بخشی از آنها به پایان رسیده و از روزهای آینده نیز با مشارکت دادن خیران مدارس دیگری را در خاش شروع می کنیم.

وی گفت: در مناطق محروم سراوان و سرباز و زاهدان نیز شاهد انجام کارهای بزرگ این گروه جهادی بوده ایم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1756

به "زوج جوان تهرانی مخارج عروسی خود را به مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان اختصاص دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج جوان تهرانی مخارج عروسی خود را به مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان اختصاص دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید