خبرنگاران شهردار تربت حیدریه خبر استعفای خود را تکذیب کرد

به گزارش راوه بلاگ، تربت حیدریه- خبرنگاران- شهردار تربت حیدریه خبر استعفای خود را تکذیب کرد و گفت: از ابتدا نیز موضوع استعفا در حد یک حرف بود.

خبرنگاران شهردار تربت حیدریه خبر استعفای خود را تکذیب کرد

محمدصادق مجتهدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: موضع اعضای شورای اسلامی شهر نیز این بود که در شرایط کنونی استعفا به صلاح شهر نیست.

این در حالی است که شهردار تربت حیدریه شنبه همین هفته در گفت و گو با خبرنگاران از ارایه استعفای خود به شورای اسلامی این شهر خبر داد اما بیشتر اعضای این شورا از این استعفا اظهار بی اطلاعی کرده و می گویند شهردار به مرخصی رفته است.

رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با بیان اینکه هنوز نامه ای در دبیرخانه شورای اسلامی این شهر در این باره ثبت نشده است گفت: شهردار به مرخصی یک هفته ای رفته و نامه ای مبنی بر اعلام استعفایش ثبت نشده است.

سید مهدی وقفی اضافه کرد: اکنون زمان مناسبی برای پذیرش استعفای شهردار نیست و برای پیگیری امور مهمی مانند بافت فرسوده به حضور وی به شدت احساس نیاز می شود و در نخستین جلسه اعضای شورا، در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

در عین حال عضو دیگر شورای اسلامی شهر تربت حیدریه گفت: شهردار استعفانامه خود را عصر شنبه هفته جاری توسط رییس دفترش به شورای شهر تحویل داده است.

احمد وطن دوست اضافه کرد: اگر شهردار تربت حیدریه تصمیم به کناره گیری داشت چرا دو یا سه ماه پیش به این نتیجه نرسیده بود و اکنون با توجه به در پیش بودن عید نوروز، زمان مناسبی برای پذیرش استعفای شهردار نیست.

شهر 130 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 426

به "خبرنگاران شهردار تربت حیدریه خبر استعفای خود را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهردار تربت حیدریه خبر استعفای خود را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید