خبرنگاران بایدن: ماسک زندگی ها را نجات می دهد، سوسیالیست نیستم

به گزارش راوه بلاگ، نیویورک- خبرنگاران- نامزد حزب دموکرات در رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بر اهمیت استفاده از ماسک تاکید کرد و گفت استفاده از ماسک، زندگی ها را حفظ می کند.

خبرنگاران بایدن: ماسک زندگی ها را نجات می دهد، سوسیالیست نیستم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، جو بایدن شامگاه دوشنبه در برنامه تبلیغاتی خود که از شبکه ان بی سی و از فلوریدا پخش می شد، افزود: از نظر من، استفاده از ماسک یک وظیفه میهنی است تا از آنهایی که گرداگرد شما هستند، محافظت شود.

وی در حالی این اظهارات را بیان کرد که دونالد ترامپ رقیب جمهوریخواه او که هنوز به کرونا مبتلا است با ورود به کاخ سفید، ماسک خود را از صورت جدا کرد تا عکس یادگاری بگیرد و پیامی را بدون ماسک به مردم مخابره کرد که از کرونا نترسند.

معاون اول باراک اوباما درباره بیماری ترامپ هم گفت: امیدوارم که رئیس جمهوری با آنچه که پشت سر گذاشته است، درس درستی را به مردم آمریکا بیان کند: ماسک ها مهم هستند. آنها زندگی را نجات می دهند.

بایدن تاکید کرد: حرف دانشمندان را گوش دهید.

وی یادآور شد: بیش از 200 هزار آمریکایی مرده اند، 50 هزار آمریکایی در هر روز به ویروس گرفتار می شوند. یکهزار نفر در یک روز می میرند. این یک شرایط اضطرار ملی است. رئیس جمهوری باید مسئولیت آن را بپذیرد.

معاون اول رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد: وقتی تصمیم گرفتم وارد عرصه انتخابات شوم سه هدف داشتم؛ بازگرداندن روح این کشور، بازپروری طبقه متوسط و متحد کردن کشور. این تنها راهی است که می توانیم پیش برویم.

بایدن گفت: به عنوان رئیس جمهوری آنچه را که همیشه در گذشته انجام داده ام را به کار خواهم گرفت؛ گرد هم آوردن مردم، اعتراضات مسالمت آمیز، افسران پلیس، اتحادیه ها و گروه های حقوق شهروندی. همه ما در کاخ سفید دور یک میز خواهیم نشست.

وی تاکید کرد: به من نگویید چیزی نمی تواند تغییر کند.

نامزد حزب دموکرات در رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره اتهامی که ترامپ به آنها می زند و او را عروسک سوسیالیسم یا کمونیسم می نامد هم گفت: من بر پوتین، کاسترو و هر دیکتاتوری سخت گرفتم. اجازه دادم تا بدانند که همه چیز در اینجا متوقف می شود. بازی به وسیله من به عنوان رئیس جمهوری تمام می شود.

بایدن تاکید کرد: از این رو، هیچ کلمه ای وجود ندارد که دلالت کند من سوسیالیست یا کمونیست هستم.

هنگامی که او در اظهارات خود می خواست علیه ترامپ سخن بگوید، ناگهان اظهارات خود را قطع کرد و کوشید علیه رئیس جمهوری فعلی آمریکا که اکنون دچار بیماری است، سخن بگوید.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به طور رسمی در 13 آبان ماه امسال برگزار می شود هرچند که در برخی ایالت ها رای گیری آغاز شده و در برخی هم مهلت ثبت نام امروز به خاتمه رسیده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1536

به "خبرنگاران بایدن: ماسک زندگی ها را نجات می دهد، سوسیالیست نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن: ماسک زندگی ها را نجات می دهد، سوسیالیست نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید