جوانان ورزشکار می توانند خدمت سربازی خود را در نزاجا بگذرانند

به گزارش راوه بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- فرمانده نیروی زمینی ارتش: در تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش شرایطی را فراهم نموده ایم تا جوانان ورزشکار مشمول خدمت مقدس سربازی، شناسایی و جذب شوند.

جوانان ورزشکار می توانند خدمت سربازی خود را در نزاجا بگذرانند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع مسئولان، ورزشکاران و مدال آوران تربیت بدنی این نیرو گفت: در تربیت بدنی اولویت باید ورزش همگانی باشد. ترویج فرهنگ ورزش همگانی و تقویت قوای جسمانی بین کارکنان نیرو های مسلح تأثیر مستقیم در ارتقا آمادگی رزمی و توان دفاعی دارد.

وی ادامه داد: مهم ترین موضوع در ارتقای آمادگی رزمی و توان دفاعی کارکنان نیرو های مسلح آمادگی جسمانی است و در حوزه ورزش و تربیت بدنی باید به مؤلفه مهم آمادگی جسمانی بیشتر بها داده گردد تا بتوانیم یک نیروی نظامی با روحیه، بانشاط و سلامت داشته باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن دعوت از جوانان ورزشکار برای گذراندن دوران خدمت سربازی خود در نیروی زمینی ارتش گفت: در تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش شرایطی را فراهم نموده ایم تا جوانان ورزشکار مشمول خدمت مقدس سربازی، شناسایی و جذب شوند تا در طول خدمت نیز از رشته ورزشی خود فاصله نگیرند و میزان آمادگی خود را در سطح قهرمانی افزایش دهند.

امیر سرتیپ حیدری در سرانجام اعلام نمود: ورزش در نیروی زمینی ارتش از صندلی بسیار بالایی برخوردار است و معتقدیم تا جسم آماده نباشد در مقابل هیچ دشمنی نمی توان مقاومت کرد. مقاومت جسمانی و ورزش همگانی همیشه مورد تأکید فرماندهان نیروی زمینی ارتش بوده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2381

به "جوانان ورزشکار می توانند خدمت سربازی خود را در نزاجا بگذرانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوانان ورزشکار می توانند خدمت سربازی خود را در نزاجا بگذرانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید