جهانگیری از قرنطینه خارج شد

به گزارش راوه بلاگ، دفتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در اطلاعیه ای گفت: جهانگیری با بهبودی کامل در محل کار حضور یافته است.

جهانگیری از قرنطینه خارج شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دفتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در اطلاعیه ای ضمن قدردانی از الطاف محبت آمیز قشر های مختلف مردم که در طول دو هفته اخیر پیگیر شرایط سلامتی ایشان بودند، خاطرنشان کرد: به فضل الهی، دکتر جهانگیری با بهبودی کامل در محل کار حضور یافته است.

متن کامل اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور به توضیح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با قدردانی از الطاف محبت آمیز قشر های مختلف مردم و علاقه مندان جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور که در طول دو هفته اخیر پیگیر شرایط سلامتی ایشان بودند، به اطلاع ملت شریف ایران می رساند، از روز شنبه مورخ 98/12/10 با مشاهده آثار سرماخوردگی و با معاینه پزشک به استراحت و درمان در منزل توصیه شدند.

از آنجایی که رعایت دستورات پزشکی به ویژه در این روز ها برای همه لازم الاجراست و ایشان نیز خود را ملزم به رعایت توصیه های پزشکی می دانند، اما کار های مرتبط با هماهنگی وزراتخانه ها، دستگاه های مسئول و استانداری ها به ویژه امور مربوط به مقابله با ویروس کرونا را انجام داده اند که به تناسب اخبار آن به وسیله رسانه ها منتشر گشت. به فضل الهی امروز پس از دوهفته با انجام تست کرونا و منفی شدن آن با بهبودی کامل به محل کارشان برگشتند و کار خود را سر گرفتند.

دفتر معاون اول رییس جمهور

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 544

به "جهانگیری از قرنطینه خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری از قرنطینه خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید