جشن تولد 74 سالگی ترامپ در میان اعتراضات

به گزارش راوه بلاگ، معترضان از رئیس جمهوری آمریکا هنگام بازگشت از جشن تولد 74 سالگی اش در محل باشگاه گلفش در نیوجرسی با شعارهای ضدنژادپرستی استقبال کردند.

جشن تولد 74 سالگی ترامپ در میان اعتراضات

به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا کمی بعد از حضور در این باشگاه گلف در زمان تولد هفتاد و چهار سالگی خود، به کاخ سفید بازگشت تا در اظهاراتی مدعی شود چپ رادیکال شهر سیاتل آمریکا را تصرف کرده است.

معترضان با به هوا فرستادن بالن های بی بی ترامپ در روز تولد او به اعتراضات خود در مقابل کاخ سفید ادامه دادند.

اما اعتراضات فقط در واشنگتن دی سی نبود و خیابان های سراسر آمریکا از نیویورک تا مونتانا و لس آنجلس پر بود از معترضان و فریادهای اعتراضی آنها .

معترضان در سیاتل بعد از عقب نشینی پلیس از حوزه شرق این شهر، بخشی از منطقه کپتال هیل در آنجا را به دست گرفتند. در حالی که ترامپ و حامیانش اعتراضات ضد نژادپرستی در سراسر آمریکا را تحت کنترل گروه های چپگرای خطرناک توصیف می کنند، به اصطلاح منطقه خودمختار کپپتال هیل که از سوی معترضان در سیاتل تشکیل شد، عاملی برای خشم راستگراها شده است.

رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: کسی به این توجه کرده که تصرف سیاتل از سوی چپ رادیکال چقدر کم در رسانه های اخبار دروغ مطرح شد؟ این تا حد زیادی از روی عمد رخ داد چون آن ها می دانند این ضعف و بی کفایتی چه بازی سیاسی بدی است. شهردار و فرماندار آنجا باید از خودشان شرمنده باشند. خیلی راحت درست شد!

او خاطر نشان کرد: جالب است که چطور گروه آنتیفا و دیگر گروه های شبه نظامی چپ افراطی می توانند یک شهر را بدون کوچکترین واکنشی از جانب رهبران سهل گیر دموکرات های منفعل تصرف کنند، هر چند که همین رهبران ضعیف وقتی نوبت به تعطیل کردن کار یک ایالت یا شهر و شهروندان سخت کوش و مالیات دهنده آنجا برسد، رادیکال می شوند.

در همین حال صدها حامی دونالد ترامپ روز یکشنبه ناوگانی را با قایق هایشان به مناسبت جشن تولد وی تشکیل داده و به نمایش گذاشتند. آن ها در همین حال پرچم های آمریکا را به نمایش گذاشته و برخی نیز روی بدنه قایق هایشان شعار ترامپ یعنی آمریکا را دوباره با عظمت کنیم نوشتند.

ریچل کریمر، یکی از این حامیان ترامپ که در حال بردن قایقش به سمت ده ها قایق راهی بوکا راتون بود، گفت: آن ها کاری می کنند که ترامپ نژادپرست به نظر برسد اما او نژادپرست نیست و من اینجا هستم تا برای او جشن بگیرم. کریمر، ماسکی با طرح چهره ترامپ به صورت داشت و یک تی شرت با جمله ای در حمایت از او به تن کرده بود.

در سمت شمال در جکسونویل نیز حدود 1000 قایق دیگر یک به اصطلاح ناوگان ترامپتیلا تشکیل دادند. ناوگان های مشابهی نیز در تامپا در پنساکولا، ساراسوتا در ساحل غربی فلوریدا و همچنین در حوزه کیز در سمت جنوب این ایالت به مناسبت جشن تولد ترامپ تشکیل شدند.،ایسنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1006

به "جشن تولد 74 سالگی ترامپ در میان اعتراضات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن تولد 74 سالگی ترامپ در میان اعتراضات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید