تست روانشناسی؛ حس آزادی برای شما چگونه است؟

به گزارش راوه بلاگ، آزادی یک حالت شخصی نیست، بلکه برعکس، شما با دیگران زندگی می کنید، به اشتراک می گذارید، و به خصوص زمانی برجسته و پدیدار می شوید که کسانی را پیدا می کنید که مانند شما فکر می نمایند.

تست روانشناسی؛ حس آزادی برای شما چگونه است؟

انسان ها همواره به دنبال آزادی و رهایی هستند. حسی که باعث خوشحالی آنان می گردد و این تفکر را القا می نماید که کنترل زندگی خود را به دست دارند و می توانند آن طور که دوست دارند زندگی کند.

در تصویر زیر، شکل 4 کودک را می بینید. به نظر شما کدام یک از این بچه ها آزاد تر است؟

شکل 1: برای شما، آزادی تنها یک شعار زیبا نیست. شما می دانید چه چیزی واقعی تر، راستین تر و نه لزوما فوق العاده است. شما بی سر و صدا آزادانه زندگی می کنید؛ چرا که آزادی حالتی عادی برایتان است. حس می کنید صاحب زندگیتان، خودتان هستید؛ و این خیلی برای شما ارزش دارد.

شکل 2: برای شما، آزادی لذت است، خوشی است. آزادی برایتان یک امر عادی نیست، بنابراین وقتی آن را تجربه می کنید، حس می کنید شش هایتان با اکسیژن پر شده است. باید یاد بگیرید به این لذت، فرصت ظاهر شدن بدهید.

شکل 3: برای شما، آزادی یک حالت شخصی نیست، بلکه برعکس، شما با دیگران زندگی می کنید، به اشتراک می گذارید، و به خصوص زمانی برجسته و پدیدار می شوید که کسانی را پیدا می کنید که مانند شما فکر می نمایند و برخلاف انتظار عمل کردن برایشان مهم نیست. شما می توانید در تبادل و اتحاد با دیگران، برای خودتان تجربه کسب کنید.

شکل 4: شما احتمالا انسانی قانون مند و دارای چارچوب هستید. برای همین وقتی حس آزادی بهتان دست می دهد، به تمام وجودتان حس فوران و خروش دست می دهد. اگر به خودتان اجازه خیال پردازی و کاوش شگفتی ها را بدهید، مثل یک کودک می شوید، بازی می کنید و به معنای واقعی خوش حالی را تجربه می کنید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرادید
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2018

به "تست روانشناسی؛ حس آزادی برای شما چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی؛ حس آزادی برای شما چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید