بهره مندی دو هزار و 37 مددجو از اشتراک رایگان

به گزارش راوه بلاگ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال گذشته دو هزار و 37 مددجو براساس مصوبه مجلس از اشتراک آب، برق، گاز، رایگان بهره مند شدند.

بهره مندی دو هزار و 37 مددجو از اشتراک رایگان

به گزارش خبرنگاران قزوین؛ محمد صیادی بیان نمود: کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمات مختلفی را به نیازمندان و محرومان ارائه می کند که یکی از خدمات به مددجویان بهره مندی آنها از انشعاب رایگان است که براساس مصوبه مجلس اجرا می شود.

وی ادامه داد: براین اساس پرداخت حق انشعاب آب، فاضلاب، برق، گاز و پروانه شهرداری برای یک مرتبه برای مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی رایگان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین افزود: در راستای ارائه خدمت به محرومان و نیازمندان طی سال گذشته دو هزار و 37 مددجو براساس مصوبه مجلس از اشتراک آب، برق، گاز، رایگان بهره مند شدند.

وی افزود: براین اساس 389 مددجو از اشتراک رایگان آب بهره مند شدند که هزینه آن بیش از 12 میلیارد و 950 میلیون تومان بوده و هزینه اشتراک فاضلاب 124 نفر از مددجویان نیز بیش از 39 میلیون تومان بوده است.

صیادی مطرح نمود: 30 مددجو نیز از 438 میلیون تومان اشتراک برق، هزار و 11 مددجو از 224 میلیون تومان اشتراک گاز و 125 نفر از بیش از 51 میلیون تومان هزینه پروانه و عوارض شهرداری معاف شدند.

وی شرح داد: در مجموع این دو هزار و 37 مددجو از بیش از 13 میلیارد و 702 میلیون تومان هزینه اشتراک و انشعاب معاف شدند که امیدواریم با ارائه این خدمات بستر ارتقای زندگی شایسته برای آنها فراهم شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: بالاترین تعداد انشعاب واگذار شده به ترتیب در الموت شرقی و الوند با 452 و 412 فقره و کمترین تعداد در شال و آبگرم با 9 و 10 فقره بوده است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2344

به "بهره مندی دو هزار و 37 مددجو از اشتراک رایگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی دو هزار و 37 مددجو از اشتراک رایگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید