اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال خبرنگاران

به گزارش راوه بلاگ، شهاب الدین عزیزی خادم، برنامه های خود برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را اظهار داشت.

اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال است، برنامه های خود برای حضور در انتخابات را به توضیح زیر بیان کرد:

به نام خداوند جان آفرین

حسنت به اتفاق ملاحت دنیا گرفت

آری به اتفاق دنیا می توان گرفت

(حافظ)

با درود و مهر به پیشگاه مردم شریف و خانواده عظیم فوتبال ایران

بی شک ابر ورزشِ فوتبال راهی به سوی اتحاد، همدلی، همراهی و انسجام بوده است اما فقدان بینش برنامه محور و دانش بینان باعث شد که در طول چند دهه فوتبال ایران با همه استعدادها، ظرفیت ها و کوشش ها درخشش دنیای نداشته باشد.

از همین روی در فرصت پیش آمده بر آن شدم تا دین خود را که همانا کوشش برای بهبود وضع موجود و احیای فوتبال ملی و باشگاهی است، ادا کنم. تقدیر چنان بود تا در آستانه سال 1400 در راستا اقتدار برای بازگشت اعتبار به فوتبال میهن مان، خود را در معرض انتخاب اعضای فرهیخته و ارجمند مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان نمایندگان خانواده عظیم فوتبال قرار دهم.

در راستا پیش رو معتقدم این افراد نیستند که صندلی فوتبال را ارتقا یا تنزل می دهند که همانا برنامه داشتن و عمل به آن برنامه هاست که فردا را می سازد. پس به اتفاق یک گروه متخصص و با تجربه، برنامه استراتژیک مدرن و مدونی را تدوین و آماده نموده ایم که برای قضاوت به اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران و شما عرضه می کنم.

برنامه محوری و وفاق ملی وعده ای بوده که از شروع داده بودم و اکنون آن را در معرض داوری همگان قرار داده ام. اکنون که برنامه راهبردی مدیریت مهمترین فدراسیون ورزشی کشور را به پیوست تقدیم می کنم با شما عهدی دوباره می بندم که در صورت به دست آوردن اعتماد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، نه تنها در اجرا کردن بند بند این برنامه دریغ نخواهم کرد که تمام سعی خود را به کار می گیرم تا موفقیت فوتبال برای تمام هواخواهان ملی و باشگاهی، مایه فخر و مباهات باشد.

از همین جا دست کمک به سوی یکایک خانواده عظیم فوتبال دراز می کنم که به قول جناب حافظ علیه الرحمه: آری به اتفاق، دنیا می توان گرفت...

و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم

نامزد ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ایران

شهاب الدین عزیز ی خادم

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2087

به "اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید