اختصاص یک سوم درآمد تپ سی به رانندگان این شرکت

به گزارش راوه بلاگ، در روزهای اخیر با ابلاغ طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت این حامل انرژی، رانندگان تاکسی های آنلاین با نگرانی هایی در ارتباط با افزایش هزینه های جاری شان روبرو شده اند. به همین دلیل تپ سی برای حمایت از رانندگان خود و کاهش نگرانی آن ها یک سوم درآمدش را به آن ها اختصاص می دهد.

اختصاص یک سوم درآمد تپ سی به رانندگان این شرکت

به گزارش خبرگزاری شنبه پرس، میلاد منشی پور، مدیرعامل شرکت تپ سی با اعلام این خبر گفت: در روزهای گذشته طی تماس ها و تعاملی که با سفیران مان داشتیم، متوجه نگرانی آن ها از افزایش هزینه های جاری شان شدیم، به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای حمایت از آن ها، بخشی از درآمد خود را به آن ها اختصاص دهیم.

به گفته منشی پور با اجرای این تصمیم تپ سی حداقل به مدت یک هفته با کاهش کمیسیون دریافتی خود، یک سوم درآمدش از سفرها را به سفیران اختصاص می دهد. به این ترتیب کمیسیون این شرکت از 15 درصد به 10 درصد کاهش یافته و 5 درصد باقی مانده به درآمد رانندگان اضافه می شود.

پیش تر نیز این شرکت گفت که در تاریخ های 27 و 28 آبان، برای کمک به رانندگان مشغول به کار در این تاکسی اینترنتی به ازای هر لیتر مصرفی، مبلغ 1500 تومان به صورت وام و 500 تومان پاداش بلاعوض اختصاص می دهد.

سهمیه بندی بنزین از بامداد جمعه 24 آبان آغاز و قرار شد برای کمک به رانندگان تاکسی های اینترنتی تا سقف 300 لیتر در ماه سهمیه بنزین اختصاص یابد. این سهمیه شامل تمام رانندگان تاکسی های اینترنتی می شود که در طول یک ماه بیش از 200 کیلموتر پیمایش داشته باشند و به ازای هر لیتر 1500 تومان تا سقف 300 لیتر در ماه است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: مجله شنبه
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 78

به "اختصاص یک سوم درآمد تپ سی به رانندگان این شرکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص یک سوم درآمد تپ سی به رانندگان این شرکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید