پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به پایان رسید

به گزارش راوه بلاگ، همراه اول با اهدای مبلغ ریالی معادل امتیازات مشترکان شرکت کننده در پویش حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان به موسسه محک، سال نو را شروع کرد.

پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به پایان رسید

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، باشگاه مشتریان همراه اول از اواخر آبان تا خاتمه اسفند 1400 پویش حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان را اجرا و زمینه مشارکت تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود را در این طرح خیرخواهانه فراهم کرد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور این طرح حامیانه را با همکاری موسسه خیریه محک و با هدف کاهش نگرانی پدران و مادران دارای فرزند مبتلا به سرطان به اجرا درآورد تا هیچ خانواده ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نباشد.

طی شادمانه تر فرآیند درمان بچه ها مبتلا به سرطان و تغییر آرزوهای آنان از بودن یا نبودن به چگونه زیستن در آینده نیز از جمله دیگر اهداف این پویش با مشارکت تمامی مشترکان عنوان شده است.

تمامی مشترکان همراه اولی در بازه زمانی اجرای این طرح (25 آبان تا 29 اسفند 1400) می توانستند به آسانی و بدون پرداخت وجه نقد، با استفاده از امتیازهای باشگاه مشتریان اپراتور اول در این کار خیر سهیم شوند.

بر اساس این گزارش، تنها کافی بود که مشترکان به وسیله اپلیکیشن همراه من به بخش نیکوکاری باشگاه مشتریان مراجعه و با مصرف امتیازات خود در این طرح نیکوکاری مشارکت نمایند.

هدف ترسیم شده برای این پویش مشارکتی، مبلغ یک میلیارد ریال بود که با مشارکت مشترکان همراه اول به ثمر نشست و معادل ریالی امتیازهایی که اعضای باشگاه مشتریان همراه اول برای مشارکت در این طرح نیکوکاری مصرف نموده بودند به موسسه خیریه حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان (محک) اهداء شد.

تمامی مشترکان همراه اول می توانند با دانلود اپلیکیشن همراه من و عضویت رایگان در آن، به صورت اتوماتیک عضو باشگاه فیروزه ای شوند.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2982

به "پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به پایان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به پایان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید