ورود بازنشسته ها به باشگاه سپاهان ممنوع است!، نیکفر تا انتها فصل سرپرست می ماند

به گزارش راوه بلاگ، از دیروز تا به امروز نام گزینه هایی برای جایگزینی مسعود تابش در باشگاه سپاهان مطرح می شود که طبق نامه سازمان بازرسی کل کشور نمی توانند در باشگاه سپاهان مسئولیت داشته باشند.

ورود بازنشسته ها به باشگاه سپاهان ممنوع است!، نیکفر تا انتها فصل سرپرست می ماند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بعد از استعفای مسعود تابش از مدیرعاملی باشگاه سپاهان، منوچهر نیکفر، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان با حفظ سمت، سرپرستی این باشگاه را عهده دار شده است.

در حالی که گفته می شود سرپرستی نیکفر موقتاً و تا مشخص شدن مدیرعامل جدید خواهد بود، اما قرار است او تا انتها فصل بر مسند مدیریت باشگاه سپاهان بماند.

همچنین در این مدت نام هایی برای مدیرعاملی باشگاه سپاهان مطرح شده اند که با توجه به حضور نیکفر در پست سرپرستی باشگاه تا آخر فصل، منتفی به نظر می رسد. این در حالی است که نام یک گزینه بازنشسته برای بازگشت به سپاهان مطرح شده بود، اما طبق نامه سازمان بازرسی کل کشور افراد بازنشسته نمی توانند در این باشگاه مسئولیت داشته باشند تا حضور این گزینه نیز به طور کلی منتفی شود.

منوچهر نیکفر از سال 1392 مسولیت ریاست هیئت مدیره باشگاه سپاهان را برعهده داشته و در این مدت با مدیرانی چون علیرضا رحیمی، محمد ترابیان، مهرزاد خلیلیان، اصغر باقریان ، محسن طاهری و مسعود تابش کار کرده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 460

به "ورود بازنشسته ها به باشگاه سپاهان ممنوع است!، نیکفر تا انتها فصل سرپرست می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود بازنشسته ها به باشگاه سپاهان ممنوع است!، نیکفر تا انتها فصل سرپرست می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید