همراه اول از عرضه سیم کارت های دائمی و همراه اول جوانان و دانشجویان با مزایای ویژه اطلاع داد

به گزارش راوه بلاگ، همراه اول به مناسبت نزدیکی آغاز سال تحصیلی، از عرضه سیم کارت های ویژه جوانان و دانشجویان با طرح های ورودی اینترنت و مکالمه ویژه اطلاع داد.

همراه اول از عرضه سیم کارت های دائمی و همراه اول جوانان و دانشجویان با مزایای ویژه اطلاع داد

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جوانان 18 تا 30 ساله می توانند سیم کارت دائمی همراه اول را با تخفیف ویژه به قیمت 60 هزار تومان، به همراه بسته های خوش آمد 10 گیگابایت اینترنت به مدت 30 روز و ماهانه 2.5 گیگابایت اینترنت به مدت 4 ماه از ماه دوم فعالسازی خریداری نمایند.

همین طور، دانشجویان عزیز هم می توانند با خریداری سیم کارت اعتباری دانشجوی همراه با تخفیف 50 درصدی و به قیمت 10 هزار تومان، علاوه بر تخفیف در برقراری مکالمات و ارسال پیامک بین سیمکارت های دانشجویی، آدینه های رویایی را برای دانشجویان به ارمغان خواهد آورد که تمامی مکالمات درون شبکه آنان در این روز رایگان خواهد بود.

بسته خوش آمدگویی همراه اول هم شامل 24 گیگابایت 6 ماهه یا به عبارتی ماهانه 4 گیگابایت اینترنت به مدت 6 ماه، یک گیگابایت اینترنت یک ماهه، 100 دقیقه مکالمه درون شبکه یک ماهه، 4 هزار تومان اعتبار اولیه و 10 هزار تومان هدیه نخستین شارژ هم برای سیمکارت های اعتباری دانشجو تدارک دیده شده است.

جوانان و دانشجویان برای خرید این سیم کارت ها می توانند به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان مراجعه نمایند یا سری به مراکز فروش و خدمات همراه اول در شهرشان بزنند.

همراه اول می گوید طرح عرضه سیم کارت های دائمی و اعتباری ویژه جوانان و دانشجویان با هدف ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در راستا حامیانه خود شروع نموده است.

منبع: شبکه چی
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2603

به "همراه اول از عرضه سیم کارت های دائمی و همراه اول جوانان و دانشجویان با مزایای ویژه اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول از عرضه سیم کارت های دائمی و همراه اول جوانان و دانشجویان با مزایای ویژه اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید