میراسماعیلی: ارتباط های درخشان می تواند جودو را از شرایط فعلی خارج کند، خیانت کاران از اتحاد ما ناراحت هستند

به گزارش راوه بلاگ، رئیس فدراسیون جودو گفت: ارتباط و نزدیکی محمد درخشان با فدراسیون جهانی جودو می تواند به حل تعلیق جودو ایران و خارج شدن ما از شرایط فعلی یاری کند.

میراسماعیلی: ارتباط های درخشان می تواند جودو را از شرایط فعلی خارج کند، خیانت کاران از اتحاد ما ناراحت هستند

آرش میراسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران،در مورد بازگشت محمد درخشان به فدراسیون جودو گفت: تقریبا یک سال است که خدمتگذار جامعه جودو هستم و در این یک سال فراز و نشیب های زیادی را داشتیم. دو موضوع روی کار من خیلی تاثیرگذار بود که اگر این موضوعات در مدیریت هر کسی ایجاد شده بود سختی های زیادی را تحمیل می کرد. بحث تعلیق یکی از این موارد بود که از شهریورماه سال گذشته ما را وارد بحران جدی کرد.

وی توضیح داد: تعلیق جودو ایران واقعا شرایط را برای ما سخت کرد و تمام تمرکز ما به نوعی روی حل این موضوع نهاده شد، اما با وجود این شرایط سعی کردیم بذرهای خوبی را در سنین پایه بکاریم. موضوع دوم بحث کرونا بود که به طور ناخواسته پیش آمد و شرایط را برای ورزش جهان و ورزش ایران سخت کرد. این سختی برای ما خیلی بیشتر بود و باعث شد خیلی از کارهای خوب خود در سنین پایه را تعطیل کنیم. با همه این شرایط از روز اول به دنبال این بودم که همه پتانسیل جودو ایران را دور هم جمع کنم.

رئیس فدراسیون جودو تاکید نمود: طبیعتاً اختلاف سلیقه همواره وجود دارد، اما وقتی بحث منافع ملی پیش می آید همه باید از منافع شخصی بگذریم. من و درخشان به این نتیجه رسیدیم که نیرو و پتانسیل ما در کنار یکدیگر می تواند به پیشبرد اهداف جودو ایران یاری کند. درخشان با روی گشاده با این همکاری برخورد کرد، اما متاسفانه در این شرایط خیلی از عوامل خارجی که خیانت های آنها محسوس و تاثیرگذار بوده است از این اتحاد ناراحت هستند. موضوعی که به خوبی مشخص می نماید این افراد به دنبال موضوعات دیگری بودند.

میراسماعیلی گفت: اتحاد من و درخشان می تواند خبرها و تاثیرگذاری خوبی برای جودو داشته باشد. چند وقتی است که دغدغه بزرگی برای تدوین سند چشم انداز برای جودو ایران دارم و بهترین کسی که می توانست روی تمام زمینه ها تبحر و تجربه داشته باشد و به من یاری کند، درخشان بود. خدا را شکر او نیز پیشنهاد من را پذیرفت. از طرفی توان بین المللی درخشان بسیار خوب است و باعث می گردد در کنار توانایی من شرایط بسیار خوبی را برای جودو ایران رقم بزند.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ارتباط خوب درخشان با ماریوس ویزر، رئیس فدراسیون بین المللی جودو، چقدر حضور او می تواند به حل مسائل تعلیق جودو ایران یاری کند، گفت: چندین سال حضور درخشان در میادین بین المللی و ارتباط او می تواند به ما یاری کند. شرایط به گونه ای است که نیازمند جمع شدن تمام قوای داخلی جودو در کنار هم هستیم تا از حقانیت جودو ایران دفاع کنیم. ارتباط و نزدیکی درخشان نیز می تواند به هدف ما برای خارج شدن از این شرایط یاری بسیار خوبی باشد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 936

به "میراسماعیلی: ارتباط های درخشان می تواند جودو را از شرایط فعلی خارج کند، خیانت کاران از اتحاد ما ناراحت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: ارتباط های درخشان می تواند جودو را از شرایط فعلی خارج کند، خیانت کاران از اتحاد ما ناراحت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید