فرهاد مجیدی، قایدی را می خواهد، مهدی چطور؟

به گزارش راوه بلاگ، نام مهدی قایدی برای طرفداران استقلال در هر حال مجذوب کننده است. حتی اگر این بازیکن بعد از جدایی محبوبیتش را تا حدی از کف داده باشد و دلخوری هایی به وجود آورده باشد. به هر حال مهدی قایدی بازیکنی است که از نظر فنی می تواند به استقلال یاری کند و حتی اگر بعد از به جا گذاشتن آن خاطرات تلخ در زمان جدایی اش از محبوبیتش کاسته شده باشد، این قابلیت را دارد که در کمترین زمان ممکن با گلزنی های دوباره در ترکیب استقلال خود را به مرد اول این باشگاه تبدیل کند.

فرهاد مجیدی، قایدی را می خواهد، مهدی چطور؟

بازگرداندن مهدی قایدی به استقلال ولو به عنوان بازیکن قرضی، موضوعی است که فرهاد مجیدی نیز به آن فکر می نماید و هر قدر هم که طرفداران استقلال از رفتار این بازیکن در گذشته دلخور باشند، اما مجیدی می داند که این دلخوری ابدی نخواهد بود. مضاف بر آن مهدی به حدی بازیکن بااستعدادی هست که بتواند دوباره همان مرد تأثیرگذار در خط آتش باشد و جایگاه رفیعی را در دل آبی دلان باز کند.

مجیدی از هفته ها قبل ماجرای بازگرداندن قایدی را دنبال نموده و با اینکه در روز های اخیر شنیده شد که این بازیکن میخواهد به لیگ ستارگان قطر ملحق گردد، اما سرمربی استقلال بواسطه روابطی که با اماراتی ها دارد چشم به بازگرداندن این بازیکن دوخته است.

قایدی اکنون بازیکن رسمی باشگاه الاهلی امارات است و تا 5 سال دیگر اگر بخواهد به هر تیمی برود باید رضایتنامه باشگاه الاهلی امارات را داشته باشد. این باشگاه اماراتی مبلغ قابل توجهی برای آزاد سازی قایدی در نظر گرفته و آخرین آمار هایی که از درخواست باشگاه اماراتی منتشر شد عدد 2.5 میلیون دلار را نشان می داد که بدون شک پرداخت چنین مبلغی در توان باشگاه استقلال نیست.

با این حال شاید ارتباطاتی که فرهاد مجیدی با باشگاه الاهلی دارد نتیجه دهد و سرمربی آبی ها بتواند زمینه بازگشت این بازیکن را به ترکیب استقلال فراهم کند.

بدون شک اگر قایدی هم چراغ سبز نشان دهد بازگشتش به استقلال دور از فکر نخواهد بود، اما مسأله این است که مهدی تا به امروز هیچ واکنش رسمی نسبت به بازگشت به استقلال از خود نشان نداده و پاسخگویی درباره آینده کاری اش را فعلاً مسکوت نگه داشته است. این سکوت شاید نشانه ای از بی میلی باشد و شاید هم قایدی میخواهد در فضایی آرام و به دور از استرس بخوبی درباره آینده کاری اش فکر کند و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرد.

به هر حال ماجرای قایدی و استقلال با خبری که اخیراً از سوی اماراتی ها مبنی بر تمایل فرهاد برای بازگرداندن این بازیکن منتشر شده وارد فاز تازه ای شده است، اما باید توجه داشت که خواست شماره 10 سابق نیز مسأله مهمی است و باید دید که قایدی بعد از مشورت با اطرافیانش بخصوص همسرش که تأثیر بسیاری در سرنوشت او دارد، چه استراتژی را برای ماه های مانده تا آغاز جام جهانی فوتبال اتخاذ خواهد نمود.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2890

به "فرهاد مجیدی، قایدی را می خواهد، مهدی چطور؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی، قایدی را می خواهد، مهدی چطور؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید