شرط تمدید قرارداد هافبک استقلال معین شد، احتیاج به رضایت دو مسئول

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران، گزارش شب گذشته فرهاد مجیدی صحه ای بود بر برآورد هایی که در مورد خروج نام اسماعیلی از فهرست بازیکنان استقلال به علت نارضایتی مدیریت باشگاه از وی انجام شده بود. مجیدی که بار دیگر گلایه هایی از مدیریت تیم و تعلل آنها در امور نقل و انتقالاتی و مسائل اقتصادی انجام داد، اسم نمود؛ امیدوارم باشگاه کدورت ها را کنار بگذارد تا فرشید هم در اسرع وقت به جمع ما اضافه گردد.

شرط تمدید قرارداد هافبک استقلال معین شد، احتیاج به رضایت دو مسئول

اسماعیلی که در 6 فصل گذشته برای استقلال بازی نموده و در بین بازیکنان فعلی این تیم بیشترین سابقه حضور در بازی را دارد، در حالی نامش در فهرست بازیکنان مازاد نهاده شد که آبی پوشان نه تنها در پست او هیچ بازیکنی را جذب ننموده اند، بلکه هیچ گزینه ای هم برای خرید ندارند و این در حالی است که آنها در کمتر از 10 روز دیگر باید در ملاقاتی مهم و آسیایی مقابل الهلال به میدان بروند.

اسماعیلی که فصل گذشته یکی از بازیکنان خوب استقلال بود، بارها در اعتراض به شرایط مدیریتی و اقتصادی باشگاه علیه مدیران این مجموعه صحبت کرد یا در فضای مجازی مطالبی را منتشر کرد که این موارد به مذاق مدیران باشگاه خوش نیامد و علیرغم تمایل مجیدی برای تمدید قرارداد با این هافبک بازی ساز، نام وی در فهرست مازاد نهاده شد.

مجیدی با درک حساسیت شرایط و دشواری های بازی با الهلال، از مدیریت باشگاهش خواست تا کدورت ها را کنار بگذارند تا هرچه سریع تر با اسماعیلی هم تمدید قرارداد گردد. چرا که در غیر این صورت مجیدی باید تیمش را بدون هافبک بازی ساز مقابل الهلال آرایش کند.

ملاقات تیم های استقلال و الهلال از ساعت 21:30 روز دوشنبه 22 شهریور در شهر دبی برگزار می گردد و در حالی که 9 روز به این ملاقات مانده، مجیدی هنوز نتوانسته تیمش را در خط میانی و حمله کامل کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2585

به "شرط تمدید قرارداد هافبک استقلال معین شد، احتیاج به رضایت دو مسئول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط تمدید قرارداد هافبک استقلال معین شد، احتیاج به رضایت دو مسئول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید