درخواست سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درباره 2 ملی پوش

به گزارش راوه بلاگ، سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درخواست کرد تا در زمینه پرداخت مبلغ قرارداد دو کشتی گیر ملی پوش اقدام کند.

درخواست سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درباره 2 ملی پوش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یونس امامی و امیرمحمد یزدانی دو ملی پوش استقلال در لیگ برتر کشتی آزاد بودند که البته همکاری آنها فرجام خوبی نداشت.

امامی به این دلیل که می خواست بازگشتی به وزن 70 کیلوگرم نداشته باشد، تنها یک کشتی در این وزن برای استقلالی ها گرفت و در مرحله پایانی لیگ برتر تأکید کرد که تنها در وزن 74 کیلوگرم کشتی خواهد گرفت. یزدانی هم در حالی که در مرحله مقدماتی چهار کشتی برای تیمش گرفت، ابتدا به این دلیل که کادر فنی تیم ملی قصد اعزام او به جام جهانی صربستان را داشت، در اردوی تیم ملی که با اردوی لیگ تلاقی داشت، شرکت کرد که استقلالی ها نسبت به این موضوع معترض شده و عنوان کردند او بدون اجازه آنها در اردوی تیم ملی حاضر شده است. البته این کشتی گیر نتوانست به صربستان برود، چون تست کرونایش مثبت شد و حضور در اردوی اول تیم ملی را نیز از دست داد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

باشگاه استقلال در همان مقطع خاطرنشان کرد که از یونس امامی و امیرمحمد یزدانی شکایت خواهد کرد. هرچند تا امروز هیچ شکایتی در این مورد به فدراسیون کشتی ارائه نشده است، اما با این دو کشتی گیر تسویه حساب صورت نگرفت.

در همین رابطه سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال خواست که با توجه به اینکه امامی و یزدانی دو مهره ملی بوده و این روزها خود را برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا آماده می کنند و طبعاً جزو گزینه های اصلی کادر فنی تیم ملی برای دو رویداد پیش رو در اوزان 65 و 74 کیلوگرم هستند، قرارداد آنها پرداخت شده و با این دو کشتی گیر تسویه حساب صورت بگیرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1934

به "درخواست سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درباره 2 ملی پوش" امتیاز دهید

1 کاربر به "درخواست سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درباره 2 ملی پوش" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سازمان لیگ کشتی از باشگاه استقلال درباره 2 ملی پوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید