اطری: بهروز کمک گفت با این قیافه به خیابان نرو، کلیه و کبدم داشت از کار می افتاد

به گزارش راوه بلاگ، عضو المپیکی کشتی آزاد ایران می گوید آنقدر کاهش وزن های متوالی به او فشار آورده که کلیه و کبدش در حال از کار افتادن بوده است.

اطری: بهروز کمک گفت با این قیافه به خیابان نرو، کلیه و کبدم داشت از کار می افتاد

رضا اطری که بعد از رسیدن به فینال وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی کشور به علت نرسیدن سر وزن قانونی از دور مسابقات حذف شد، در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: گفته بودم دوست دارم در 61 کیلو کشتی بگیرم، چون وزن کم کردن برایم سخت شده بود، اما با آن موافقت نشد. به هرشکل این اتفاق در مسابقات کشوری رخ داد و آن را به فال نیک می گیرم.

وی ادامه داد: امیدوارم که سهمیه جام تختی به من داده گردد تا بتوانم شانس خود را در وزن 61 کیلوگرم برای رسیدن به دوبنده تیم ملی امتحان کنم.

اطری در خصوص اندازه اضافه وزنی که برای او در مسابقات کشوری دردسرساز شد، گفت: یک کیلو و نیم در نرمش کم کردم، سه کیلو اضافه وزن ماند. سالن سرد بود، کشتی های روز اول هم دیر تمام شد، نتوانستم دیگر این سه کیلو را کم کنم. داشت کلیه و کبدم از کار می افتاد.

اطری که در المپیک هم کیلوهای زیادی از وزن بدنش را کم نموده بود تا بتواند مدال بگیرد و در آستانه کسب آن، از رسیدن به سکو بازماند، اظهار داشت: من تمام تلاشم را کردم، قسمت این بود. آنقدر این وزن کم کردن به بدنم فشار آورده که دیگر نمی توانم نفس عمیق بکشم. همان وقت بهروز کمک من را در سالن دید، گفت پسر از سالن بیرون نرو، تو را با این قیافه هر جا ببینند، می گیرند! آنقدر در این مدت وزن کم نموده ام که روی صورتم تاثیر گذاشته است.

اطری در انتها گفت: هر تصمیمی کادرفنی تیم ملی بگیرد، تابع آن هستم. می خواهم کشتی بگیرم و هر میدانی که باشد با تمام وجود روی تشک خواهم رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2856

به "اطری: بهروز کمک گفت با این قیافه به خیابان نرو، کلیه و کبدم داشت از کار می افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطری: بهروز کمک گفت با این قیافه به خیابان نرو، کلیه و کبدم داشت از کار می افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید