پیام خداحافظی شجاع خلیل زاده با هواداران پرسپولیس: همه حرف ها را روی سرم گذاشتم

به گزارش راوه بلاگ، تهران (پانا) - مدافع سابق پرسپولیس که با حواشی زیادی از این تیم جدا شد و به لیگ ستارگان قطر رفت از هواداران قهرمان ایران خداحافظی کرد.

پیام خداحافظی شجاع خلیل زاده با هواداران پرسپولیس: همه حرف ها را روی سرم گذاشتم

شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس که طی چند روز محبوبیتش نزد هواداران این تیم به طرز فاحشی کاهش یافته است، پس از عقد قرارداد رسمی با الریان قطر با انتشار پستی در اینستاگرامش با هواداران پرسپولیس که این روزها از دست او عصبی هستند، خداحافظی کرد.

در متن پیام مدافع الریان قطر برای هواداران پرسپولیس آمده است:

نوشتن نامه خداحافظی سخت ترین کاری است که می شود با عشق همه دوران زندگی انجام داد. خداحافظی نمی کنم بلکه قصد دارم از شما هواداران تشکر کنم که در این سال ها همواره و همواره از من حمایت کردید و بدون اغراق باید بگویم که هرچه دارم از شماست. حمایت های شما باعث شد تبدیل به شجاع خلیل زاده ای بشوم که الان هستم.

من هم در این سال ها هیچ گاه برای پرسپولیس که عشق همیشگی من بوده و هست کم نگذاشتم و با وجود مصدومیت های زیاد با همه توان وارد زمین شدم تا بتوانم ذره ای از محبت های شما هواداران را جبران کنم؛ چون خوشحالی شما هواداران خوشحالی من هم بوده و هست.

حالا که دست تقدیر باعث شده راه ما برای مدتی از هم جدا شود باید تشکر کنم؛ تشکر کنم از شما هوادارانی که به واقع مالک حقیقی و معنوی پرسپولیس هستید و حمایت خود را از من دریغ نکردید. تشکر می کنم از آقای برانکو که به من اعتماد کرد و من را به آرزوی دیرینه ام رساند تا بتوانم پیراهن سرخ پرسپولیس را با افتخار به تن کنم. همچنین از آقای کالدرون قدردانی می کنم که با همه فراز و نشیب ها سعی کردم مهره موثری برایش در تیم باشم. از آقای گل محمدی هم قدردانی می کنم که به من اعتماد داشت و من هم تلاش کردم پاسخ اعتماد او را با درخشش در زمین بدهم.

در این مدت حواشی زیادی مطرح شد اما خود شما بهترین شاهد هستید که قصد پاسخگویی به هیچ حرفی ندارم تا مبادا خدای نکرده آرامش پرسپولیس به هم بخورد. هیچگاه هم قصد پاسخگویی به همه عزیزان و بزرگترها را ندارم.

در این چند سال با همه وجود بازی کردم، اما خود شما هم متوجه هستید که اتفاقاتی رخ داد که باعث شد راستا ما از پرسپولیس جدا شود. هرچه که بود، سکوت کردم و همه حرف ها را روی سرم گذاشتم، اما بدانید که هیچگاه دنبال حاشیه برای پرسپولیس کبیر نبوده و نیستم.

الان هم قصد صحبت و پاسخگویی به خیلی از مسائل را ندارم و فقط خواستم تا با شما هواداران برای مدتی خداحافظی کنم. آرزوی دیرینه من موفقیت پرسپولیس در همه میادین است چراکه هر چه داریم از پرسپولیس بوده و هست.

باشد که باشید و باشم...

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1621

به "پیام خداحافظی شجاع خلیل زاده با هواداران پرسپولیس: همه حرف ها را روی سرم گذاشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام خداحافظی شجاع خلیل زاده با هواداران پرسپولیس: همه حرف ها را روی سرم گذاشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید