پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی به وسیله اسنپ!

به گزارش راوه بلاگ، شورای رقابت از پرونده عجیب میان دو شرکت تاکسی اینترنتی و محکومیت شرکت اسنپ به علت شکایت شرکت تپسی اطلاع داد.

پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی به وسیله اسنپ!

سپهر دادجوی توکلی، مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه 555 شورای رقابت اظهار کرد: در این جلسه شرکت اسنپ بر اساس شکایت شرکت تپسی به رویه ضد رقابتی محکوم شده است. بر اساس شکایت تپسی شرکت اسنپ به علت استفاده از مالکیت 1000 سیم کارت و ساخت حساب های کاربری به عنوان کاربر مسافر در سامانه شرکت تپسی و دسترسی به اطلاعلات تماس حدود 14000 راننده شرکت تپسی بر اساس ماده 61 سیاست های کلی اصل 44 به ارتکاب رویه ضد رقابتی محکوم شده است و باید جریمه پرداخت کند.

وی ادامه داد: به عبارت دیگر شرکت اسنپ 1000 سیمکارت خریداری نموده است و به عنوان مسافر وارد سامانه شرکت تپسی شده و به اطلاعات تماس راننده ها دست پیدا نموده و پس آن به راننده های شرکت تپسی پیشنهاد همکاری با حقوق بالاتری داده است. از انجایی که راننده ها پیشنهاد شرکت اسنپ را قبول نموده اند، به شرکت تپسی خسارت مالی وارد شده است و شرکت اسنپ که به رویه ضد رقابتی محکوم شده است باید جریمه نقدی پرداخت کند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1402 بروزرسانی: 22 فروردین 1402 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 3034

به "پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی به وسیله اسنپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی به وسیله اسنپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید