شرایط صندلی های تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزین

به گزارش راوه بلاگ، انتها بنزین سهمیه بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه ای (60 لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) در هر لیتر 1500 تومان و به صورت آزاد 3000 تومان مشخص شد. گزارشهای تهیه شده از صندلی های سوخت سطح تهران حاکی از عادی بودن شرایط و سوختگیری خودروها با شرایط جدید است.

شرایط صندلی های تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزین

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، هرچند که امروز بعضی صندلی های تهران تا حدودی نسبت به روزهای گذشته شلوغ تر بود، ولی این شلوغی در ساعات پایانی به ازدحام و تشکیل صفهای طولانی در مقابل پمپ بنزینها منجر نشد و صندلی ها بدون هیچ مسئله ای کارشان را انجام دادند.

آنطور که نایب رئیس و عضو هیات مدیره اتحادیه صندلی داران سوخت اعلام نموده، اکنون (ساعت 1 بامداد) شرایط صندلی ها نرمال است.

عطاپور با بیان اینکه در حال حاضر سوخت رسانی به خودروها بدون مشکل در حال اجرا است، اظهار کرد: صندلی ها همواره آماده سوخت رسانی هستند و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

فاطمه کاهی، سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز در این باره گفت: سهمیه کارت سوخت صندلی داران به حالت سابق یعنی 60 لیتر در هر بار سوختگیری بازگشته و محدودیت 20 لیتر کارت سوخت صندلی داران برداشته شده است.

به گفته وی، در حال حاضر بنزین با کارت سوخت صندلی داران برای کسانی که کارت سوخت ندارند، هر لیتر 3000 هزار تومان عرضه می گردد.

البته طبق اعلام شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی، سهمیه ماهانه بنزین این دسته از افراد برای آنان ذخیره خواهد شد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 69

به "شرایط صندلی های تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط صندلی های تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید