وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون فوتبال تعامل خوبی دارند

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران، شروین اسبقیان با اشاره به صحبتهای مطرح مبنی بر انتصابی بودن ریاست بعضی فدراسیون ها گفت: برنامه مورد نظر برای انتصابی کردن ریاست فدراسیون ها نیست اما شرایط فدراسیون های صنفی برای ریاست تغییر می نماید.

وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون فوتبال تعامل خوبی دارند

وی با بیان اینکه اعضای مجمع این دسته فدراسیون ها دستخوش تغییرات خواهد شد، یادآور شد: این مسئله و ضوابط آن در حال تدوین است. مثلا در فدراسیون پزشکی ورزشی حضور نماینده ورزشکاران و داوران مانند سایر فدراسیون ها معنایی ندارد.

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی با تاکید بر اینکه دغدغه وزارت ورزش معین تکلیف ریاست فدراسیون هاست، گفت: در بعضی فدراسیون ثبت نام ها اجرا شده، کمیسیون تطبیق هم تشکیل شده اما هنوز نتیجه استعلام از نهادهای نظارتی نیامده است. به محض دریافت پاسخ تاریخ انتخابات را اعلام می کنیم.

اسبقیان در خصوص اینکه وصعیت فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند و انتخابات آنها گفت: به طور حتم تا خاتمه سال تکلیف فدراسیون ها به ویژه المپیکی ها معین می گردد، فرصت هست.

وی همچنین با بیان اینکه وزارت ورزش پیگیر برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است، گفت: وزیر نشستی با مسئولان فدراسیون فوتبال داشت. تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد. خوشبختانه تعامل خوبی بین بهاروند و مجموعه وزارت ورزش وجود دارد و به زودی شاهد تصمیم گیری خواهیم بود. آنچه اتفاق می افتد به نفع فوتبال کشور است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 280

به "وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون فوتبال تعامل خوبی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون فوتبال تعامل خوبی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید