ورود ماشین آلات راهسازی از مبادی رسمی مرز ماهیرود

به گزارش راوه بلاگ، با پیگیری استاندار خراسان جنوبی ، مجوز واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی از مرز ماهیرود صادر شد.

ورود ماشین آلات راهسازی از مبادی رسمی مرز ماهیرود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در جلسه آنالیز روند اجرای ورود ماشین آلات راهسازی و معدنی از مرز ماهیرود گفت: با پیگیری های استاندار و موافقت وزیر اقتصاد و دارایی، مجوز ایجاد گمرک تخصصی برای واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی از مرز رسمی ماهیرود صادر شد.

او اضافه کرد: با توجه به معادن غنی خراسان جنوبی و فعالیت های گسترده ای که در این حوزه در استان در حال اجرا است، باید موضوع نوسازی تجهیزات و ناوگان حمل و نقل به درستی تدبیر گردد.

عباس زاده با تأکید بر این که مرز ماهیرود از ظرفیت های خوب خراسان جنوبی است، اظهار کرد: ضروری است از این ظرفیت به عنوان یکی از مزیت های برتر استان استفاده گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با صدور مجوز وزارت اقتصاد، شرایط لازم به منظور نوسازی ناوگان تجهیزات و ماشین آلات مورد احتیاج فعالان عرصه معدن و پیمانکاران حوزه راهسازی استان فراهم شده است.

عباس زاده اضافه کرد: صدور این مجوز، ظرفیت مطلوبی در راستای ارتقاء سطح خدمات در حوزه معدن و اجرای طرح های عمرانی در استان ایجاد می نماید.

وی گفت: بر اساس دستور العمل قانون بودجه سال 1401 این امکان برای کشور وجود دارد که بتوان ماشین آلات مورد احتیاج حوزه راهسازی و معدن را از مبادی ورودی مرز های رسمی وارد کنیم.

خبرنگاران خراسان جنوبی بیرجند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2945

به "ورود ماشین آلات راهسازی از مبادی رسمی مرز ماهیرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود ماشین آلات راهسازی از مبادی رسمی مرز ماهیرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید