نیکوکاران سفره های خانواده زندانیان را رنگی کردند

به گزارش راوه بلاگ، معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان تهران گفت: در آخرین ماه پاییزی، باز هم نیکوکاران به میدان آمدند تا با اهدای 4هزار و 110 بسته غذایی در روزهای غیبت سرپرست خانه، در امر معیشت به آنان کمک کنند.

نیکوکاران سفره های خانواده زندانیان را رنگی کردند

به گزارش خبرنگاران، علی اسمعیلی با بیان این که طی ماهی که گذشت نیکوکاران استان تهران با هدایای معیشتی، آستین همت بالا زدند تا سفره خانواده زندانیان را رنگی کنند گفت: نیکی و بخشیدن مال برای یاری به دیگران، آثار و برکات زیادی دارد، در واقع افرادی که برای گذران زندگی نیاز به حمایت دارند، اعضای همین جامعه هستند و نتایج ارزشمند هر گونه یاری رساندن به آنان را می توان در زندگی دید.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان تهران ادامه داد: اگر سرپرست خانواده از به دلیل ارتکاب جرمی زندانی می شود، جامعه باید از خانواده وی حمایت کند تا از بروز آسیب های اجتماعی و اقتصادی جلوگیری کند.

وی با اشاره به نقش جهادگران در این جهت گفت: نیکوکاران در قالب گروه های جهادی و مردمی، طی ماهی که گذشت با جمع آوری یاری هایشان، 4 هزار و 110 بسته غذایی به ارزش یک میلیارد تومان به خانواده های زندانیان نیازمند اهداء نمودند تا سفره آنان به ویژه در شب یلدا رنگی شود.

یاری های هر چند محدود به حساب انجمن حمایت از خانواده های زندانیان، ستاد مردمی دیه و یاری به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران و مرکز مراقبت بعد از خروج واریز می شود و نیکوکاران همواره در این مراکز حضور فعال دارند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1870

به "نیکوکاران سفره های خانواده زندانیان را رنگی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکوکاران سفره های خانواده زندانیان را رنگی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید