نامه رئیس مجلس برای ابلاغ حواله قیر به رئیس جمهور

به گزارش راوه بلاگ، نماینده قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه رئیس مجلس برای ابلاغ حواله قیر به رئیس جمهور خبر داد.

نامه رئیس مجلس برای ابلاغ حواله قیر به رئیس جمهور

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، کمال علیپور عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر زیراب با گرامیداشت نام و خاطره شهدا و تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر زیراب، گفت: مطالبه گری و پیگیری برای کاهش مسائل لازم است و اگر مطالبه گری نباشد، مسائل می ماند.

کننده قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود 80 هزار پروژه نیمه کاره در کشور داریم و طرح هایی به نتیجه می رسد که پیگیری و مطالبه گری برای آن انجام شود، اضافه نمود: اعتبارات کشور، سقفی دارد و با مطالبه گری خود باید به اهداف دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه سوادکوه از ردیف اعتبار های محروم کشور برخوردار است و کمتر از این نام استفاده می شود و در سوادکوه از سه درصد نفت که عدد بزرگی است و مناطق محروم هم زیاد در کشور نداریم و این اعتبار برای مناطق محروم است، خاطر نشان کرد: مطالبه گری باید با هوشمندی همراه باشد و از این اعتبارات زیاد داریم و موضوع بازآفرینی شهری فرصت بزرگی برای شهرداری است.

نائب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسی که عضو شورای شهر شد به مردم قول داد که کار کند و اعضای شورا ها فکر کنند که فرماندار و کننده وجود ندارد و برای درآمد زایی پایدار فکر کنند و برنامه بنویسند و ما کمک می کنیم.

علیپور خواستار استفاده از طرح باز آفرینی در شهر ها شد و با بیان اینکه اگر شهرداری و شورای شهر سرمایه گذار بیاورد و طرح بازآفرینی تعریف کند، تا 500 میلیارد تومان هم با معاون وزیر هماهنگ می کنم تا کمک شود، اضافه نمود: اعضای شورای شهر و شهرداری، مطالبه محور و طرح محور و به فکر درآمد پایدار باشند.

کننده مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر هایی که معرض تهدید سیل قرار دارند، گفت: احداث پل دوم، ضرورت دارد و شهرداری هم 2 میلیارد بدهد تا طرح پل دوم شهر آغاز به کار شود.

وی خواستار آسفالت خیابان کنار راه آهن در شهر زیراب شد و از مدیر کل راه آهن مازندران که به همراه سرپرست فرمانداری سوادکوه در جلسه حضور داشت، خواست تا احداث زیر گذر ها و روگذر ها را برای رفاه مردم انجام دهد و به آنان کمک می شود و برای بازآفرینی شهری باید طرح توسط شورای شهر آماده باشد و با مدیران ملی هماهنگی می کنم.

کننده قائم شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی از هماهنگی برای اختصاص 4 میلیارد تومان برای پرداخت خسارت به خسارت دیدگان سیل 94 در شهر زیراب خبر داد و اظهار کرد: مدیریت محلی نباید اجازه می داد که موضوع خسارت سیل در فرآیند قضایی قرار گیرد و باید توسط مدیران شهری مدیریت می شد و به حقوق مردم توجه شود تا کسی که متضرر شد بیشتر ضرر نکند.

علیپور با بیان اینکه در قانون دیده نشد که دولت برای پرونده قضایی که شهرداری محکومیت داشته باشد، کمک مالی بدهد و برای ضعف مدیریت شهری پول بدهد، اضافه نمود: شاهد پیگیری شهردار، شورای شهر و فرماندار بودیم و مدیران هم دیدند که حق با شماست و حادثه غیرمترقبه بود و کمک کردند.

کننده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی از کمک به شهرداری زیراب برای تأمین ماشین آلات شهرداری خبر داد و با بیان اینکه برای پارک میان سی با شهرداری همکاری می کنیم و شورا و شهرداری هم پیگیری کنند، گفت: نامه دریافت حواله قیر توسط رئیس مجلس شورای اسلامی برای ابلاغ به رئیس جمهور ارسال شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1665

به "نامه رئیس مجلس برای ابلاغ حواله قیر به رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه رئیس مجلس برای ابلاغ حواله قیر به رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید