لحظه ای که سیم ها از لباس خواننده در کنسرت بیرون زد ، خدا روشکر خوب شدم؛ من باید گلویم مرطوب باشد ...

به گزارش راوه بلاگ، محسن ابراهیم زاده درحالی پس از 9 ماه دوری از صحنه، شامگاه شنبه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی سن رفت که انرژی بسیاری برای این اجرا گذاشت.

لحظه ای که سیم ها از لباس خواننده در کنسرت بیرون زد ، خدا روشکر خوب شدم؛ من باید گلویم مرطوب باشد ...

به گزارش خبرنگاران، طرفداران تهرانی محسن ابراهیم زاده پس از 9 ماه انتظار، بالاخره توانستند خواننده مورد علاقه خود را بر روی صحنه ببینند.

1.نخستین نکته ای که پیش از آغاز برنامه، از محوطه باز نمایشگاه بین المللی و لابی سالن به فکر می رسید، تجمع زیاد طرفداران بود. از همین تجمع می شد حدس زد که هیچ صندلی ای در سالن خالی نماند و همین طور هم شد.

2. کنسرت با یک ربع تاخیر آغاز شد ولی از آن طرف که قرار بود ساعت 24 به سرانجام برسد، به درخواست ابراهیم زاده، 20 دقیقه وقت اضافه گرفته شد تا این اجرا در ساعت 20 دقیقه بامداد به سرانجام برسد.

3. نکته مشهود این کنسرت، انرژی بسیار زیاد ابراهیم زاده بود. این خواننده، ورود خوبی داشت و همان انرژی را در تمام لحظات کنسرت نگه داشت. مدام طرفدارانش را به تشویق فرامی خواند و اجازه نداد سالن، حتی برای لحظه ای، از ریتم بالا بیفتد.

4. ابراهیم زاده پس از سرانجام هر قطعه، با مخاطبانش حرف می زد. البته بیشتر حرف هایش شوخی بود و کوشش می کرد تا مخاطبانش را بخنداند. شاید اغراق نباشد اگر تعداد شوخی های کلامی این خواننده با مخاطبانش را ده ها مورد عنوان کنیم.

5. تحرک بالای ابراهیم زاده هم دیگر مشخصه اجرای آن شب بود. این خواننده، برای یک لحظه آرام و قرار نداشت و مدام بر روی صحنه راه می رفت، می دوید و بین اعضای گروهش در تردد بود.

6. آب نوشیدن خواننده هم به سوژه جالب این اجرا تبدیل شد به طوری که گفت: ببخشید پشتم به شماست؛ من می روم آب بخورم چون گلویم باید همواره مرطوب باشد.

7. ابراهیم زاده در این اجرا، بر روی 9 ماه تاکید بسیاری داشت. او در جایی از کنسرت گفت: بالاخره بعد از توانستم در تهران کنسرت بگذارم. من این 9 ماه درگیر بیماری بودم. صدای من مشکل پیدا نموده بود که خدا را شکر، خوب شد ولی دوران خیلی سختی بود.

8. ابراهیم زاده در بخش هایی از کنسرت، قطعاتی را بدون موسیقی می خواند و چه چه می زد. او بلافاصله پس از اتمام هر قطعه می گفت: نه، خدا رو شکر خوب شدم.

9. در این کنسرت، گروه، آهنگ بی کلامی را اجرا کرد که مخاطبان، استقبال خوبی از آن به عمل آوردند. این فاصله چنددقیقه ای، فرصتی را فراهم کرد تا ابراهیم زاده به پشت صحنه برود.

10. به علت تحرک زیاد خواننده، چندین سیم که عوامل صدا، در لباس وی جاساز نموده بودند، بیرون زد که ابراهیم زاده گفت: این سیم ها، توکار بودند که الان روکار شدند.

11. یکی از نکات جالب توجه کنسرت، حاضرجوابی بامزه ابراهیم زاده بود. به طوری که تقریبا تمامی تکه پرانی های مخاطبان را با شوخی و اصطلاحات جالب پاسخ می داد.

12. یکی دیگر از لحظات جالب کنسرت این شب، فراموش کردن بخشی از آهنگ دلبرانه بود. ابراهیم زاده در واکنش به این اتفاق گفت: آدم باید نان حلال سر سفره ببرد. آقا من بی تعارف، ترانه را فراموش کردم. این مدل واکنش های طنازانه، سوت و تشویق گسترده مخاطبان را به همراه داشت.

13. ابراهیم زاده در این کنسرت، قطعات وابستگی، من و تو، برداشت رفت، چی شد، جانم تو، شب های دیوونگی، علاقه محسوس، دلبرانه، گرداب، عشق شیرین، نرو جانم، گل پونه، عاشق شدن و دونه دونه را اجرا کرد.

14. اجرای این کنسرت از این نظر اهمیت داشت که غیبت 9 ماهه ابراهیم زاده در فصل کنسرت های مرکز سبب شد تا عده ای دست به حاشیه سازی بزنند؛ بعضی در این مدت عنوان کردند که وی به سرطان حنجره دچار است و بعضی دیگر نیز گفتند که او ممنوع الفعالیت شده که اجرای کنسرت 16 اردیبهشت، به تمامی این حواشی و شائبه ها سرانجام داد.

15. مخاطبان کنسرت با آن که حدود 100 دقیقه، انرژی خود را در سالن خالی کردند اما باز در پله کان خروجی سالن میلاد، نام محسن را صدا می زدند و با سوت و کف، بعضی از ترانه های محبوب او را به صورت جمعی می خواندند.

  • آخرین شرایط بیماری خواننده مطرح ایرانی پاپ | 9 ماه درگیر بیماری بودم
  • خواننده معروف: بیماری من قابل درمان نیست | عمر دست خداست
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 3044

به "لحظه ای که سیم ها از لباس خواننده در کنسرت بیرون زد ، خدا روشکر خوب شدم؛ من باید گلویم مرطوب باشد ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه ای که سیم ها از لباس خواننده در کنسرت بیرون زد ، خدا روشکر خوب شدم؛ من باید گلویم مرطوب باشد ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید