فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر

به گزارش راوه بلاگ، مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون (استعداد های درخشان) دانشگاه خواجه نصیر برای سال تحصیلی 1401-1400 که از 21 فروردین ماه شروع شده است، فردا 28 فروردین ماه 1400 سرانجام می یابد.

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون (استعداد های درخشان) دانشگاه خواجه نصیر برای سال تحصیلی 1401-1400 که از 21 فروردین ماه شروع شده است، فردا 28 فروردین ماه 1400 سرانجام می یابد. متقاضیان می توانند به وسیله سـامـانه جامـع دانشـگاهـی (گلستان) با ورود اطلاعات، و بارگذاری مدارک مورد احتیاج، در محل های پیش بینی شده، اقدام به ثبت نام نمایند. پذیرش این دانشجویان در رشته های برق، عمران، مکانیک، صنایع، نقشه برداری، هوافضا، کامپیوتر، مهندسی و علم مواد، فیزیک و ریاضی انجام می گردد.

در شرایط عمومی پذیرش دانشجویان استعداد های درخشان، داشتن مدرک کارشناسی پیوسته با میانگین کل حداقل 16، مدرک کارشناسی ارشد با میانگین کل حداقل 17 (بدون احتساب نمره سرانجام نامه) و حداکثر زمان سپری شده از تاریخ دانش آموختگی 2 سال (دانش آموختگان نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 و بعد از آن) عنوان شده است.

همچنین دانش آموختگان و دانشجویان هر یک از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد اسلامی، پیغام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، دوره های الکترونیکی و مجازی و نیمه حضوری و دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور مجاز به ارائه درخواست نیستند.

دانشگاه خواجه نصیر، شرایط اختصاصی پذیرش دانشجویان استعداد های درخشان در مقطع دکتری را شرکت در مصاحبه و کسب امتیاز قابل قبول از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و ... از کمیته های تخصصی خاطرنشان کرد. علاوه بر این، ارائه نمره آزمون زبان قابل قبول حداکثر تا سرانجام نیمسال اول پذیرش در مقطع دکتری از دیگر شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو استعداد های درخشان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2263

به "فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید