فال روزانه 27، 11، 1398

به گزارش راوه بلاگ، فال روزانه 98/11/27

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سال های گذشته، رویکردی توأم با احتیاط به زندگی داشته اید و زندگی را بدون هرگونه ماجراجویی و خطری ادامه داده اید. اما در سالی که با تولدتان شروع کرده اید این رویکرد را تغییر دهید و در این سال دل به دریا بزنید و تا می توانید بلندپروازی کنید. چند ماه ابتدای سال تولدتان را با آرامش و خیال راحت سپری خواهید کرد و این رویه تا تیر ماه سال آینده ادامه پیدا می کند. اما در تیر سالی که از راه می رسد با فرصت هایی برای بلندپروازی و ماجراجویی روبرو می شوید، این فرصت ها را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید در این ماه تجربه های زیادی را به کوله بار زندگی تان اضافه خواهید کرد. در ماه مرداد سال آینده فشار کاری زیادی را تحمل خواهید کرد، زیر بار این فشار شانه خم نکنید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید شهریور ماه سال آینده به محبوبی نرد عشق می بازید و هوش و حواس تان معطوف به این عشق می شود. اما این عشق پایدار نخواهد بود و پس از مدتی آتش عشق آتشینی که در سینه دارید، خاکستر می شود. اجازه ندهید این شرایط روحیه شما را ضعیف کند و مطمئن باشید که در آینده باز هم طعم عشق را خواهید چشید. در ماه مهر سال آینده فرصتی برای آشنایی با فرد بسیار مهم و سرشناسی را پیدا خواهید کرد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. زحمت هایی که در سال تولدتان کشیده اید در آبان ماه سال آینده به بار می نشیند و در این ماه فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. سالی که با تولدتان شروع شده را به گونه ای به پایان برسانید که خاطره های خوش این سال برای همیشه در ذهن تان ماندگار شود.

فال روزانه 27، 11، 1398

مدت زیادی است که در بستر بیماری افتاده اید و سلامتی تان رو به بهبود نگذاشته است، اما امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، احساس بهتری دارید و رفته رفته بهبودی تان را بدست خواهید آورد. انسان عصبی و زودرنجی هستید و با چیزهای پیش پاافتاده از کوره در می روید. امروز این رفتار شما کار دست تان می دهد و احتمال دارد که کسی از این رفتار شما دلخور گردد، در نتیجه روز را به گونه ای به انتها برسانید که کسی را نرنجانید و از امروز تصمیم بگیرید که تسلط بیشتری بر اعصاب تان داشته باشید. موقعیتی سودآور برای سرمایه گذاری در پیش رو دارید، اما از این سرمایه گذاری اطلاعات زیادی در اختیار ندارید، با این حساب قبل از هرگونه سرمایه گذاری، اطلاعات بیشتری در این خصوص پیدا کنید و بی گدار به آب نزنید. امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر زمینه شادی و نشاط شما را فراهم می کند و بهتر است که این شادی را پیش خودتان نگذارید و اعضای خانواده را در شادی خود سهیم کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما خواهد شد و از صبح مانند پروانه دورتان می گردد. انسان خجالتی هستید و از سخن گفتن در جمع پرهیز می کنید. این روحیه جلوی ابراز نظر شما در جمع را گرفته و به فردی ساکت و گوشه گیر تبدیل شده اید. چنین رویکردی اصلاً به نفع شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که نظرهای خود را با صدای بلند در جمع ابراز کنید و خجالت و گوشه گیری را کنار بگذارید.

دخالت های بی جایی در کارهای اطرافیان دارید و از اهل منزل انتظار دارید که مانند نظر شما رفتار کنند. این شرایط نه تنها شما را به فرد مستبد و زورگویی تبدیل کرده است، بلکه شرایط دوری اهل منزل را فراهم کرده. امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و اعمال نظر در کار دیگران را کنار بگذارید و به اهل منزل اجازه دهید طبق صلاحدید خودشان برای زندگی تصمیم بگیرند. یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک امروز از شما درخواست پول هنگفتی می کند، اما بهتر است این پول را در اختیار ایشان قرار ندهید چرا که در آینده خودتان به این پول نیاز پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان توقع های زیادی از شما دارد و این رفتار شما را امروز حسابی تحت فشار قرار داده و عصبی کرده. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که در حد توان تان هرکاری را برای وی انجام می دهید و بهتر است که از امروز به بعد درخواست های بی جا را کنار بگذارد. روز بسیار شلوغی را آغاز کرده اید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، به رغم شلوغی کارها، به هر قیمتی که شده امروز تمام کارها را انجام دهید و اجازه ندهید کاری به فردا موکول گردد.

روز خوبی را آغاز نکرده اید و اگر حواس تان را حسابی جمع نکنید، احتمال سرقت اموال و دارایی های شما وجود دارد. امروز روز عاشقی شما است و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز با فردی ملاقات می کنید و در نگاه اول به ایشان دل خواهید باخت. اجازه ندهید آتش این عشق خاکستر گردد و عشقی که امروز در دل شما جوانه زده را به درختی پربار و استوار تبدیل کنید. مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی تان خبر ندارید و حسابی دلتنگ وی شده اید، امروز زمان خوبی است که با این دوست تماس بگیرید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. به لحاظ روحی شرایط خوبی ندارید و نگرانی و اضطراب های بی مورد، خواب را از چشم شما ربوده است، اجازه ندهید این شرایط روز شما را خراب کند و با فرد با تجربه ای که سنگ صبورتان است صحبت کنید و بار نگرانی های خود را به زمین بگذارید. انسان با اخلاق و محترمی هستید و همیشه به اطرافیان احترام می گذارید. این رویکرد شما را به فرد دوست داشتنی تبدیل کرده که اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می برند، چنین رویکردی را ادامه دهید و بگذارید تا دامنه دوستان تان گسترش پیدا کند.

زندگی را سخت گرفته ا ید و به رغم اینکه مسائل کمرشکنی در زندگی ندارید، روی نشاط و شادی را نمی بینید و همیشه ناراحت هستید. قبل از اینکه این شرایط شما را از پا بیاندازد، غصه و ناراحتی را کنار بگذارید و با عینک خوشبینی و امید به زندگی نگاه کنید. امروز فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در اختیار دارید، این فرصت را می توانید به موقعیت سودآوری تبدیل کنید به شرط اینکه جوانب این سرمایه گذاری را دوباره بررسی نمایید و جلوی خطرهای احتمالی را بگیرید. روز بسیار خوبی را آغاز کرد ه اید و امروز کارها زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید انجام می گردد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با انجام دادن سریع کارها، فرصتی را برای استراحت و تفریح پیدا کنید. امروز فرصتی دست می دهد تا دمی با اعضای خانواده بنشینید و لحظه های شادی را در کنار اهل منزل سپری کنید. همسر یا عشق زندگی تان دخالت های بی جایی در کارهای شما دارد و این رویکرد احتمال ضربه زدن به کار و تجارت شما را به دنبال دارد، در نتیجه قبل از اینکه کار به جای باریک بکشد، امروز در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که دخالت های بی جا در کارها، جلوی پیشرفت شما را خواهد گرفت و این رفتار را هرچه سریع تر کنار بگذارد.

امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و اعضای منزل وجود دارد، در چنین شرایطی روز را به گونه ای به انتها برسانید که کسی از شما دلخور نگردد و آب در دل اهل منزل تکان نخورد. به لحاظ مالی به مسئله ای برخورد کرده اید و این مشکل فکر و ذهن شما را حسابی مشغول کرده است، امروز زمان مناسبی است که این مشکل را یک بار برای همیشه انتها دهید و با درایت و تدبیر این مشکل را ختم به خیر کنید. روز آرامی را آغاز کرده اید و کارهای زیادی در پیش رو ندارید، چنین موقعیتی را غنیمت بدانید و در فرصت فراغت امروز تا می توانید استراحت و تفریح کنید. به لحاظ فکری ذهنی آشفته و نگران دارید و غم و غصه ها لحظه ای شما را رها نمی کنند. امروز همسر یا عشق زندگی تان متوجه ناراحتی های شما خواهد شد و هر کاری که از دستش بر بیاید را برای خوشحالی تان انجام خواهد داد.

روز خوبی را برای امور مالی آغاز نکرده اید و اگر امروز حواس تان به دخل و خرج تان نباشد، احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید و ثبات مالی تان به خطر بیافتد. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید و از آنجایی که آمادگی پذیرش مهمان را نداشته اید، احتمال دارد که با مهمان ها ترشرویی کنید، در نتیجه از آنجایی که مهمان حبیب خدا است، تا جایی که می توانید از این مهمان ناخوانده پذیرایی کنید و رفتار بدی در پیش نگیرید که در آینده این رفتار زمینه شرمندگی شما را فراهم کند. امروز همسر یا عشق زندگی تان درخواستی از شما دارد که از انجام این درخواست ناتوان هستید، قبل از اینکه این شرایط زمینه ناراحتی عشق زندگی تان را فراهم کند، شرایط خود را برای وی توضیح دهید و به ایشان ثابت نمایید هرکاری که از دست تان بر بیاید را برای وی انجام خواهید داد، به شرط اینکه خواسته های او در حیطه توانایی های شما باشد. مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی خود خبری ندارید و امروز حسابی دل شما برای این دوست تنگ شده است، اجازه ندهید این دلتنگی ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به ملاقات دوست قدیمی خود بروید و به ایشان ثابت نمایید که هنوز هم، مانند سابق در قلب شما جای دارد.

انسان زودرنج و کم طاقتی هستید و در برابر مسائل مقاومت نمی کنید، این رویکرد نه تنها شما را در کارها عقب انداخته، بلکه در پیش اطرافیان نیز به عنوان فرد ضعیفی شناخته می شوید که از رویارویی با مسائل هراس دارد. اجازه ندهید آشنایان شما را با چنین صفت هایی بشناسند و از امروز کم طاقتی و زودرنجی را کنار بگذارید و با آغوش باز به استقبال زندگی بروید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، در چنین روزهایی تا جایی که می توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و کاری نکنید که زمینه دلخوری عشق زندگی تان را فراهم کند. به لحاظ کاری روز بسیار شلوغی را آغاز کرد ه اید و به رغم اینکه به اهل منزل قول داده اید، امروز وقتی را در کنار آنها سپری کنید، این فرصت مهیا نمی گردد و اعضای خانواده از اینکه در کنارشان نیستید، ناراحت خواهند شد. در نتیجه در اولین فرصت وقتی را برای سپری کردن در کنار اهل منزل اختصاص دهید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنارشان بهره می گیرید.

نگاهی بدبینانه به زندگی دارید و این رویکرد زندگی را به شما و اطرافیان تلخ کرده است، امروز زمان مناسبی است که این روحیه را تغییر دهید و با دید مثبت به دنیا نگاه کنید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. امروز تغییر جدیدی در محل کار یا منزل اتفاق می افتد، این تغییر را به فال نیک بگیرید و زمینه پیشرفت های بعدی خود را فراهم کنید. به منزل یکی از اعضای فامیل دعوت شده اید و امروز قرار است در این مهمانی حسابی به شما خوش بگذرد، این دعوت را قبول کنید و رابطه خود را با اعضای فامیل گرم تر نمایید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز آتش عشقی گرم و پرحرارت به جان شما می افتد، اما آتش این عشق از چیزی که حتی فکرش را هم بکنید زودتر خاکستر می گردد. امروز فرصت فراغتی پیدا می کنید تا دمی با خودتان بنشینید و به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید، این فرصت را غنیمت بدانید و خودتان را برای روزهای شلوغ آینده آماده کنید. انسان منظمی نیستید و نبود نظم و برنامه ریزی در زندگی باعث شده تا از کارهای تان همیشه عقب بمانید، امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و در آینده با نظم و مدیریت زمان، یک سروگردن بالاتر از هم قطاران تان قرار بگیرید.

روز بسیار حساسی را آغاز کرده اید و اگر مواظب سلامت خود نباشید، حادثه ای وجود نازنین تان را به خطر می اندازد، در نتیجه شش دانگ حواس تان را جمع کنید و روز را به گونه ای به انتها برسانید که گزندی به شما وارد نگردد. مدت ها است که برای خرید منزل پس انداز کرده اید و امروز قصد خرید خانه ای را دارید. زمان بسیار خوبی را برای معامله و عقد قرارداد انتخاب کرده اید و مطمئن باشید سود چشمگیری از خرید این خانه بدست خواهید آورد. عشق و محبت زیادی به همسر یا عشق زندگی تان دارید اما محبت خود را بروز نمی دهید و این شرایط باعث شده تا عشق زندگی تان احساس کند که مانند سابق ایشان را دوست ندارید، اصلاً به صلاح شما نیست که این شرایط ادامه پیدا کند، در نتیجه امروز با رفتار و گفتار خود به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همیشه عاشق او هستید و هر کاری که از دست تان بر بیاید را برای وی انجام می دهید. وقت زیادی را در طول روز به انجام کارهای پیش پا افتاده و غیرضروری سپری می کنید. این شرایط شما را در زندگی عقب انداخته و دستاورد چندانی ندارید. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و از امروز قدر لحظه های زندگی خود را بدانید و به جای اینکه سرتان را به کارهای پیش پاافتاده بند کنید، با زمان بندی و اولویت بندی، ابتدا کارهای مهم را انجام دهید و در انتها روز به انجام کارهای پیش پاافتاده و غیرضروری مشغول شوید. اهل منزل برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده اند و امروز به شما ثابت می کنند که قدر زحمت های تان را می دانند. اهمیتی به سرووضع تان نمی دهید و از خودتان غافل شده اید، ادامه چنین رویکردی به نفع شما نیست و اعتماد به نفس تان را کاهش می دهد. در نتیجه امروز خودتان را حسابی تحویل بگیرید و از امروز به بعد تا می توانید خوش تیپ کنید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید احساس نشاط و شادابی می کنید و انرژی سرشاری دارید، اجازه ندهید این انرژی هدر برود و کارهای امروز را راحت تر از همیشه پشت سر بگذارید. انسان سخاوتمندی هستید و از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می گیرید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه نیازهای خودتان را از قلم نیاندازید و به گونه ای به دیگران کمک کنید که در آینده خودتان به لحاظ مالی به دردرسر نیافتید. یکی از اعضای خانواده استعداد درخشانی دارد، اما اگر به وی رسیدگی نکنید احتمال هدررفتن استعداد های او وجود دارد، در نتیجه از امروز به بعد شرایطی را برای درخشش این فرد مهیا کنید و مطمئن باشید ایشان در آینده به موفقیت های چشمگیری در زندگی خواهد رسید. امروز میان شما و فردی سوء تفاهمی ایجاد خواهد شد، اجازه ندهید این سوء تفاهم زمینه دلخوری شما و این فرد را ایجاد کند و روز را به گونه ای به انتها برسانید که کسی از شما دلخور نباشد. انسان خلاق و نوآوری هستید و ایده های بکر زیادی دارید، اما همیشه خودتان را دست کم گرفته اید و اجازه داده اید که استعداد های تان هدر برود. امروز زمان خوبی است که به فکر پیاده سازی نوآوری های خود باشید و مطمئن باشید ایده های بکری که در سر دارید، در آینده دستاوردهای چشمگیری را برای شما به ارمغان می آورند. فردی که احتمالاً از اقوام همسر یا عشق زندگی شما است، قصد دارد تا میانه تان را بهم بزند و از هرکاری برای مشاجره بین شما و عشق زندگی تان فروگذار نمی کند. امروز این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که کسی حق ندارد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد.

امید خود را به زندگی از دست داده اید و مسائل شما را سردرگم و کلافه کرده است، اجازه ندهید این شرایط زندگی تان را خراب کند و امروز با فردی که تجربه بیشتری از شما دارد، مسائل خود را درمیان بگذارید و راهنمایی های ایشان را در زندگی به کار بگیرید. پدر یا مادر یا یکی از نزدیکان در میان اعضای خانواده به بستر بیماری افتاده و امروز حال و روز خوشی ندارد، در نتیجه برای پرستاری از این فرد چیزی کم نگذارید و به ایشان ثابت کنید که هر کاری که از دست تان بربیاید را برای سلامتی وی انجام خواهید داد. همسر یا عشق زندگی تان امروز اشتباه بزرگی مرتکب می گردد، اما بهتر است که بزرگواری پیشه کنید و اشتباه عشق زندگی تان را نایده بگیرید و به ایشان ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است.

از سلامتی خودتان غافل شده اید و امروز احساس بیماری می کنید، قبل از اینکه این بیماری به شما غلبه کند، فکری به حال سلامتی تان بردارید و بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. انسان صبوری نیستید و به دنبال فرصتی برای کسب درآمد سریع و آسان می شد، به خاطر داشته باشید که نابرده رنج، گنج میسر نمی گردد و اگر به درآمد کلان و چشمگیر فکر می کنید، بیشتر از گذشته تلاش کنید و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان صبر و پشتکار می گذرد. انسان خوش مشرب و جذابی هستید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان تان را گسترش دهید. امروز فردی به شما ابراز عشق می کند، اما به سادگی به این فرد دل نبازید چرا که احتمال دارد کاسه ای زیر نیم کاسه باشد و این عشق دردسرهای زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. بدون صبر و فکر به قاضی می روید و قضاوت های بی موردی در خصوص اطرافیان دارید، این روحیه به غیر از دوری دوستان و آشنایان، چیزی برای شما به دنبال ندارد و امروز تصمیم بگیرید که قضاوت های بی جا را کنار بگذارید و قبل از هرگونه قضاوتی، شرایط مختلف را بررسی نمایید. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های زیادی برای شما تدارک دیده و قصد دارد امروز را به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی تان تبدیل کند. راهی سفری هستید و در این سفر با فردی با تجربه و کاربلد آشنا خواهید شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و تجربه های این فرد را آویزه گوش نمایید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: برترین ها
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1046

به "فال روزانه 27، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 27، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید