عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس شروع شد

به گزارش راوه بلاگ، عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس، امروز 16 اردیبهشت ماه با حضور معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شروع شد.

عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس شروع شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس، امروز 16 اردیبهشت ماه با حضور محمدتقی نظرپور معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شروع شد.

عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در این خصوص گفت: این دانشکده از مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال 1397 به استان بوشهر می باشد و عملیات اجرایی ساخت آن در ضلع جنوبی پردیس اصلی دانشگاه با متراژ 4500 متر مربع (بدون احتساب هم کف) در سه طبقه شروع شده است.

وی اضافه نمود: این دانشکده بر اساس یکی از مزیت های محلی استان بوشهر در حوزه کسب و کار و تجارت طراحی شده و می تواند در بازآفرینی صندلی تاریخی این استان به عنوان یک بندر کهن و دروازه صادرات و واردات کشور نقش آفرینی کند.

مصلح ادامه داد: دانشکده کسب و کار و اقتصاد بوشهر نخستین دانشکده ای است که با رویکرد های جدید و با هدف تربیت نیروی انسانی، پرورش مدیران شایسته، کارآفرین و تراز جهانی برای حوزه صنعت و بازرگانی راه اندازی می گردد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس اعلام کرد: دانشکده کسب و کار و اقتصاد به عنوان بخشی از زیست بوم کارآفرینی دانشگاه، تربیت مدیران و نیروی انسانی مورد احتیاج برای تجاری سازی را به عهده خواهد داشت.

لازم به ذکر است، شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در جلسه پنجم مرداد ماه 1399 خود با توجه به مصوبه نود و هشتمین جلسه کمیسیون آموزش عالی با ایجاد دانشکده کسب و کار و اقتصاد با گروه های آموزشی مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری و اقتصاد در دانشگاه خلیج فارس موافقت کرد. این دانشکده تا تکمیل ساختمان آن در بخشی از ساختمان دانشکده ادبیات و علوم انسانی به فعالیت خود ادامه می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2358

به "عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات عمرانی ساختمان دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید