عملیات امنیتی الحشد الشعبی شروع شد

به گزارش راوه بلاگ، فارس نوشت: فرمانده عملیات دیالی الحشد الشعبی امروز از شروع اجرای عملیات تفتیش و بازرسی شمال المقدادیه در استان دیالی با هدف پاکسازی این منطقه اطلاع داد.

عملیات امنیتی الحشد الشعبی شروع شد

طالب الموسوی فرمانده عملیات دیالی در سازمان الحشد الشعبی امروز چهارشنبه گفت که عملیات تفتیش و بازرسی شمال المقدادیه در استان دیالی با هدف پاکسازی این منطقه و بازگرداندن آوارگان به منازل خود شروع شده است.

الموسوی اضافه کرد که نیروهای فرماندهی عملیات دیالی در سازمان الحشد الشعبی با مشارکت ارتش و پلیس صبح امروز چهارشنبه این عملیات را از سه ناحیه شروع کردند.

طبق گزارش وب سایت الحشد الشعبی، الموسوی همچنین گفت که این نیروها عملیات خود را از منطقه العلیا الطنیره شروع نموده و تا منطقه الصدور پیش خواهند رفت و یک گروه دیگر از نیروها نیز عملیات خود را از الزور الاسیود المعدان به سمت الخیلانیه شروع نموده اند.

او اضافه کرد که یک گروه دیگر از نیروها نیز منطقه الخیلانیه تا عرب عبدالمجبل عبدالله تا شروین و المنصوریه را محاصره نموده اند.

به گفته فرمانده عملیات دیالی هدف از برگزاری این عملیات نابودی مقرهای داعش و پاکسازی پارک ها و باغ ها از مواد منفجره و جنگی باقی مانده از داعش است تا زمینه را برای بازگشت آوارگان به خانه و کاشانه خود مهیا سازند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 638

به "عملیات امنیتی الحشد الشعبی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات امنیتی الحشد الشعبی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید