عذرخواهی مدیرکل خدمات شهری شهرداری از شهروندان ، 10 هزار نیرو برف روبی و یخ زدایی انجام داده اند

به گزارش راوه بلاگ، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با پرداختن به مسائل ایجاد شده برای شهروندان در پی بارش برف روز گذشته گفت: از مردم به علت مسائل پیش آمده عذرخواهی می کنیم.

عذرخواهی مدیرکل خدمات شهری شهرداری از شهروندان ، 10 هزار نیرو برف روبی و یخ زدایی انجام داده اند

به گزارش خبرنگاران، علیرضا جعفری مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: حجم بالای برف و مقدار بالای تردد خودروها در معابر منجر به بروز مشکلاتی برای مردم شد که متاسفانه به رغم فعالیت ده ها هزار نیروی خدماتی و ماشین آلات و تجهیزات برف روبی نشد تا تسهیل صددرصدی تردد را فراهم آوریم.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اعلام اینکه در معابر منطقه 2 و 5 مشکل تردد وجود داشت، توضیح داد: همین روند موجب شد که مشکلاتی برای شهروندان ایجاد گردد که ما از مردم عذرخواهی می کنیم.

او ادامه داد: برف روبی و برف تکانی از صبح دیروز تا پاسی از شب ادامه داشت و سپس یخ زدایی شروع شد و تا صبح امروز ادامه پیدا کرد. نیروهای ما 24 ساعت گذشته را در سطح معابر مشغول خدمات رسانی بوده اند تا صبح امروز مسئله ای برای شهروندان ایجاد نگردد.

جعفری تاکید نمود: ما دنبال بهانه جویی نیستیم اما حجم برف سنگین و تردد در معابر زیاد بود؛ با توجه به اینکه بارش برف روز پنجشنبه رخ داد و سه روز تعطیلی داشتیم بعضی شهروندان برای استفاده از نشاط ایجاد شده از بارش برف در معابر تردد و یا قصد خروج از شهر را داشتند و همین ترافیک سنگینی را ایجاد کرد که با وجود هماهنگی با پلیس راهور، باز هم متاسفانه مشکلاتی ایجاد شد.

او با بیان اینکه در حال حاضر هیچ یک از معابر اصلی تهران یخ زدگی ندارند، درخصوص دسترسی مردم به کیسه های شن در سطح شهر، یادآور شد: در مواردی با بارش برف بعضی شهروندان با مراجعه به مخازن، از کیسه ها برای محوطه های حیاط ساختمان شان یا حتی بازگشایی معابر جنبی استفاده می نمایند که منجر به خالی شدن بعضی مخازن می گردد که البته معتقدیم باید برای استفاده سایر شهروندان، شارژ مخازن سریع تر صورت بگیرد.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در 3 هزار نقطه در شهر، مخزن دپوی شن مخصوص به کار گرفته شد، گفت: هنوز هم مخازن در معابر وجود دارد که البته تعدادی از آنها به علت استفاده خالی می گردد اما ظرفیت تعداد زیادی نیز تکمیل است؛ ما مجدداً مخازن خالی را شارژ خواهیم کرد که مسئله ای برای شهروندان در بارش های احتمالی پیش نیاید.

وی با تاکید بر اینکه شارژ مخازن همزمان با بارش ها انجام می گردد، توضیح داد: وقتی اعلام می کنیم 10 هزار نفر نیروی خدمات شهری در سطح شهر خدمات رسانی می نمایند، تمام این افراد شن پاشی انجام نمی دهند بلکه تعدادی نیز با راهنمایی معاونین خدمات شهری منطقه ها نسبت به شارژ مخازن اقدام می نمایند.

جعفری در خاتمه مجددا تاکید نمود: به رغم کوشش های انجام شده، متاسفیم که برای شهروندان در روز گذشته مشکل ایجاد شد و از این بابت از مردم عذرخواهی می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 3012

به "عذرخواهی مدیرکل خدمات شهری شهرداری از شهروندان ، 10 هزار نیرو برف روبی و یخ زدایی انجام داده اند" امتیاز دهید

2 کاربر به "عذرخواهی مدیرکل خدمات شهری شهرداری از شهروندان ، 10 هزار نیرو برف روبی و یخ زدایی انجام داده اند" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی مدیرکل خدمات شهری شهرداری از شهروندان ، 10 هزار نیرو برف روبی و یخ زدایی انجام داده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید