صنعاء: ائتلاف سعودی شمار زیادی از داعش و القاعده را به خدمت گرفته است

به گزارش راوه بلاگ، وزیر کشور یمن از اجرای برنامه ادغام کمیته های مردمی در نهاد امنیتی این کشور اطلاع داد و همچنین گفت که در مقطع اخیر شمار زیادی از عناصر داعش و القاعده به جبهه متجاوزان و مزدوران یمنی در مناطق اشغالی ملحق شدند.

صنعاء: ائتلاف سعودی شمار زیادی از داعش و القاعده را به خدمت گرفته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، عبدالکریم الحوثی وزیر کشور یمن در گفت وگو با روزنامه 26 سپتامبر به ارائه توضیحاتی درباره عملکرد نهاد امنیتی یمن پرداخت.

الحوثی با اشاره به موفقیت های چشمگیر وزارت کشور و دستگاه های امنیتی یمن در تثبیت امنیت در این کشور گفت: آنها شمار زیادی عملیات تروریستی را خنثی نموده و هسته های تروریستی وابسته به ائتلاف سعودی را شناسایی و دستگیر کردند.

او همچنین از طرح جامع وزارت کشور یمن برای بهبود و ارتقای عملکرد نهادهای وابسته به آن و ایجاد تحولاتی در حوزه های نیروی انتظامی در استان ها به منظور مقابله با هر گونه تخلف و فسادی اطلاع داد.

الحوثی با اشاره به برنامه وزارت کشور برای استفاده از نیروهای جوان در سطح فرماندهی و کادر نیروهای امنیتی گفت: ما همچنین اجرای برنامه ادغام کمیته های مردمی در دستگاه امنیتی کشور را طبق توصیه رهبری انقلاب و رئیس شورای عالی سیاسی یمن پیش برده ایم و درصدد نهایی کردن آن هستیم.

وزیر کشور یمن همچنین گفت: اطلاعات دریافتی ما تایید می نماید که بسیاری از عناصر داعش و القاعده به مناطق اشغالی یمن و به خصوص استان البیضاء رسیده اند تا به صفوف نبرد متجاوزان و مزدوران یمنی ملحق شوند.

م

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1236

به "صنعاء: ائتلاف سعودی شمار زیادی از داعش و القاعده را به خدمت گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعاء: ائتلاف سعودی شمار زیادی از داعش و القاعده را به خدمت گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید