شکایت تازه باشگاه پرسپولیس بابت حمله به اتوبوس اعضای تیم در اصفهان

به گزارش راوه بلاگ، باشگاه پرسپولیس لایحه شکایتی جدیدی درباره پیگیری اتفاقات سفر به اصفهان در حاشیه ملاقات با ذوب آهن تنظیم کرد و در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار داد.

شکایت تازه باشگاه پرسپولیس بابت حمله به اتوبوس اعضای تیم در اصفهان

به گزارش خبرنگاران و به نقل رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، از سوی ایمان حسین پور شرفشاد معاون حقوقی این باشگاه، لایحه شکایتی درباره پیگیری اتفاقات تلخ سفر به اصفهان در حاشیه ملاقات با ذوب آهن تنظیم و در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

باشگاه پرسپولیس در این لایحه با استناد به مقررات فدراسیون فوتبال، به مسئولیت هیئت فوتبال استان اصفهان و باشگاه های ذوب آهن و سپاهان تأکید نموده است تا ابعاد کامل حادثه حمله با نارنجک دست ساز به اتوبوس سرخپوشان در اصفهان مورد آنالیز دقیق قرار گیرد.

بد نیست بدانید در لایحه تهیه شده به وسیله حسین پور شرفشاد، به ماده شش از آیین نامه مسابقات سازمان لیگ اشاره شده؛ موضوعی که به صراحت می گوید مسئولیت تأمین امنیت تیم ها در هر سفر، برعهده هیئت فوتبال و تیم میزبان است و حالا که امنیت پرسپولیس در بازی روز سوم خرداد مقابل ذوب آهن در اصفهان به خطر افتاده، مسئولان هیئت فوتبال این شهر هم باید مثل تیم میزبان و تیمی که دو شخص خاطی منتسب به هواداری از آن هستند، جوابگو باشند و مسئولیت خود را بپذیرند.

ضمناً، اطلاعات ویژه و جدیدی به کمیته انضباطی تحویل داده شد که به دلیل مسائل امنیتی، تقاضا شده تا فعلاً محرمانه باقی بماند.

بعلاوه سایت پرسپولیس در مطلبی دیگری نوشت: پس از پیگیری معاونت حقوقی و حضور وکیل باشگاه پرسپولیس در دادسرای استان اصفهان، بالاخره قرار جلب به دادرسی در قبال شکایت پرسپولیس علیه دو فردی که اقدام به حمله با نارنجک به اتوبوس تیم در حاشیه ملاقات با ذوب آهن به تاریخ سوم خرداد ماه داشتند، صادر شد.

در قرار جلب به دادرسی صادر شده، مواردی چون اخلال در نظم و آسایش عمومی به وسیله پرتاب نارنجک دستی، مشارکت در تخریب عمدی دو دستگاه اتوبوس و تهیه، نگهداری و حمل مواد محترقه شش عدد نارنجک دستی مورد توجه قرار گرفته اما در مورد مسائلی مثل اقدام به قتل، قرار منع تعقیب صادر شده است.

با این تفاسیر، اهالی فوتبال در کشورمان باید منتظر رأی نهایی دادگاه در مورد این پرونده جنجالی باشند. اتفاقی که فوتبال ایران را به شوک فرو برد و نزدیک بود تبعات بسیار سخت و سنگینی از جمله آسیب به سلامت بازیکنان و اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس در زمان عزیمت سرخپوشان از هتل به سمت استادیوم فولادشهر اصفهان را در پی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2550

به "شکایت تازه باشگاه پرسپولیس بابت حمله به اتوبوس اعضای تیم در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت تازه باشگاه پرسپولیس بابت حمله به اتوبوس اعضای تیم در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید