شوک به فوتبال آلمان ، اعلام قرنطینه کامل تیم دینامو درسدن

به گزارش راوه بلاگ، درحالیکه دنیای فوتبال چشم انتظار آغاز مجدد بوندس لیگا است اعلام باشگاه دینامو درسدن مبنی بر مبتلا شدن دو بازیکنش به کرونا و قرنطینه کامل تیم، فوتبال آلمان را در شوک فرو برده است.

شوک به فوتبال آلمان ، اعلام قرنطینه کامل تیم دینامو درسدن

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش 3، این روزها جهانی فوتبال با اشتیاق منتظر روز 27 اردیبهشت و آغاز مجدد بوندس لیگا به عنوان اولین لیگ عظیم جهان است که بعد از بحران اپیدمی کرونا مسابقات خود را از سر می گیرد. ولی با اعلام باشگاه دینامو درسدن که در بوندس لیگا2 حضور دارد مبنی بر اینکه به دلیل مثبت شدن تست کرونای دو بازیکنش، همه بازیکنان تیم اصلی خود را به قرنطینه فرستاده و نمی تواند طبق برنامه در اولین بازی اش مقابل هانوفر به میدان برود، مسئولین فوتبال این کشور با شوکی عظیم روبرو شده اند.

درحالیکه مسابقات بوندس لیگا2 هم قرار است در همان تاریخ یعنی 27 اردیبهشت، همزمان با بوندس لیگا از سر گرفته گردد، اعلام خبر قرنطینه شدن کل تیم درسدن باعث شده فوتبال آلمان با یک پارادوکس عظیم روبرو گردد. درسدن که در قعر جدول بوندس لیگا 2 قرار گرفته است حالا تقریبا به صورت قطعی اولین بازی خود در آغاز مجدد لیگ را از دست خواهد داد.

باشگاه درسدن با انتشار اطلاعیه ای رسمی در وبسایت خود خاطرنشان کرد: در روز آدینه 8 مه 2020 سومین تست کرونا از همه تیمهای بوندس لیگا2 گرفته گردد و بازیکنان و کادر فنی دینامو درسدن هم در این تستها شرکت کردند. روز شنبه ولی به ما اعلام شد که دو نفر از اعضای تیم ما به کرونا مبتلا شده اند. این دو بازیکن در حال حاضر علائم بیماری را ندارد و در روزهای اخیر در معاینات پزشکی مشکوک نبوده اند.

در ادامه اطلاعیه باشگاه درسدن چنین آمده: نهاد بهداشتی ایالتی درسدن بعد از آنالیز دقیق این شرایط تصمیم گرفت که کل تیم اول باشگاه و از جمله کادر فنی و نیروهای خدماتی به خانه های خود فرستاده شده و در یک قرنطینه 14 روزه قرار بگیرند.

درحالیکه درسدن طبق برنامه باید تا کمتر از یک هفته دیگر در خانه هانوفر به مصاف این تیم برود، مسئولین باشگاه می گویند حالا امکان برگزاری این بازی وجود نخواهد داشت. این باشگاه خاطرنشان کرد: قرنطینه 14 روزه تیم ما بر اساس قواعد مربوط به حفظ سلامت عمومی در بحران اپیدمی اعلام شده است. ما بر اساس برنامه اعلام شده قبلی روز 28 اردیبهشت باید در هفته بیست و ششم بوندس لیگا2 به مصاف هانوفر می رفتیم ولی به دلیل شرتایط جدید شرکت ما در این بازی غیرممکن است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 782

به "شوک به فوتبال آلمان ، اعلام قرنطینه کامل تیم دینامو درسدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به فوتبال آلمان ، اعلام قرنطینه کامل تیم دینامو درسدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید