سومین روز اعتراضات کارگران هفت تپه ، واگذاری شرکت به بخش خصوصی ابطال گردد

به گزارش راوه بلاگ، کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: کارگران تمام بخش هاى شرکت امروز، 28 خردادماه به منظور رسیدگی به شرایط هفت تپه و آینده شغلی کارگران و پرداخت حقوق معوق و حق بیمه، بازگشت کارگران اخراجی و ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی دست به اعتراض زدند.

سومین روز اعتراضات کارگران هفت تپه ، واگذاری شرکت به بخش خصوصی ابطال گردد

یکى از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، در مورد اعتراضات کارگرى این مجموعه، گفت: کارگران تمام بخش هاى شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز، 28 خردادماه هم براى سومین روز پیاپى دست به اعتراض زدند.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه بیان نمود: عدم پرداخت حقوق سه ماهه اول سال جاری و حق بیمه کارگران و خلع ید اسدبیگى خواسته جدى کارگران شرکت است. با اینکه دادگاه رسیدگى به تخلفات متهمان ارزى هفت تپه در حال برگزارى است و تخلفات امید اسدبیگى، مدیرعامل این شرکت تعیین است، هنوز هم خلع ید او صورت نگرفته و ما خواهان کوتاه شدن دست اسدبیگى ها از هفت تپه هستیم.

وى با بیان اینکه کارگران شرکت امروز مقابل ساختمان مدیریت اعتصاب کردند، تاکید نمود: مطالبه ما، رسیدگی به شرایط شرکت و آینده شغلی کارگران و پرداخت حقوق معوق و حق بیمه، بازگشت کارگران اخراجی و ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی است. احتمال مى رود که عدم پرداخت حقوق و کوشش برای تعطیلی شرکت هفت تپه به نوعی یک گروکشی از سوی مالکان آن برای اثرگذاری در فرایند دادگاه متهمان ارزى هفت تپه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1169

به "سومین روز اعتراضات کارگران هفت تپه ، واگذاری شرکت به بخش خصوصی ابطال گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین روز اعتراضات کارگران هفت تپه ، واگذاری شرکت به بخش خصوصی ابطال گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید