سارق رختکن ورزشکاران به دام افتاد

به گزارش راوه بلاگ، رئیس کلانتری 174 قیامدشت از دستگیری سارق حرفه ای کمدهای رختکن ورزشکاران خبر داد.

سارق رختکن ورزشکاران به دام افتاد

به گزارش ، سرهنگ مصطفی اسکندری رئیس کلانتری 174 قیامدشت گفت: تعدادی از ورزشکاران که برای تمرین های ورزشی به باشگاه ها و زمین های چمن مراجعه کردند، از سرقت گوشی های موبایلشان به کلانتری شکایت کردند که شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کلانتری 174 قیامدشت عنوان کرد: مالباختگان اظهار داشتند که برای تمرین های ورزشی به باشگاه و زمین چمن مراجعه، اموال شخصی شان را در داخل کمد های رختکن قرار داده اند، اما پس از تمرین های ورزشی هنگام خروج از باشگاه متوجه شده اند که اموالشان سرقت شده است.

وی با اشاره به اینکه سیستم مدار بسته در محوطه ورزشگاه ها استفاده نمی شود، گفت: شناسایی چهره متهم با استفاده از تصاویر ضبط شده امکان پذیر نبود که ماموران کلانتری برای شناسایی متهم از شیوه های مختلف پلیسی بهره بردند.

اسکندری گفت: پس از تلاش های مستمر و رصد های گوشی های سرقتی به دست آوردند که یکی از گوشی های همراه توسط فردی، فقط برای یک بار روشن و خاموش شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیاقت پلیسی، این فرد شناسایی شد، گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد که فرد استفاده کننده از گوشی یکی از افراد سابقه دار بوده و سرقت هایش را در شهر تهران انجام می دهد و تا کنون شکایتی از وی در محدوده قیام دشت نشده است.

اسکندری عنوان داشت: مراقبت های ویژه پلیسی، ادامه یافت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری در گشت زنی های هدفمند، متهم را در حال پرسه زنی در محدوده کلانتری مشاهده کردند و بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شدند و پیروز شدند وی را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کنند.

کلانتر محله قیامدشت عنوان کرد: متهم در ابتدای بازجوئی منکر هر گونه سرقتی بود، اما در بازجوئی های تکمیلی به 5 فقره سرقت از رختکن باشگاه ها و زمین چمن های ورزشی اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: پس از شناسایی مالباختگان، و تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 63

به "سارق رختکن ورزشکاران به دام افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق رختکن ورزشکاران به دام افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید