رقم قرارداد اسکوچیچ؛ یک هفتم ویلموتس ناکام

به گزارش راوه بلاگ، قرارداد اسکوچیچ در قیاس با مارک ویلموتس و کی روش اگرچه بسیار پایینتر است اما در قیاس با خودش رقم آنچنان نازلی هم محسوب نمیشود.

رقم قرارداد اسکوچیچ؛ یک هفتم ویلموتس ناکام

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ دیروز و در هیاهوی دربی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد. موضوعی که بعضی آن را به قیمت پایین این مربی کروات مرتبط می دانستند. با این حال قرارداد اسکوچیچ در قیاس با مارک ویلموتس و کی روش اگرچه بسیار پایینتر است اما در قیاس با خودش رقم آنچنان نازلی هم محسوب نمی گردد.

آنطور که میزان به نقل از یکی مسئولین فدراسون نوشته رقم قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون چیزی نزدیک به 400 هزار دلار است. البته مثل همه قراردادهای حرفه ای، در بندهایی از آن آپشن هم وجود دارد، ولی با این حال اسکوچیچ نسبت به مربیان قبلی تیم ملی با رقمی بسیار کمتر، راهنمایی تیم ملی را قبول نموده است.

این در حالی است که جدا از آپشن برای پیروزی روی نیمکت تیم ملی، اگر بتواند ایران را به جام جهانی بکشاند، آپشن های بیشتری روی قراردادش اضافه خواهد شد. با این حساب قرارداد خالص این مربی با فدراسیون حدودا 5ونیم میلیارد تومان بدون آپشن خواهد بود. چیزی نزدیک به یک هفتم قرارداد ویلموتس.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 368

به "رقم قرارداد اسکوچیچ؛ یک هفتم ویلموتس ناکام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم قرارداد اسکوچیچ؛ یک هفتم ویلموتس ناکام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید