رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری

به گزارش راوه بلاگ، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از برگزاری موفقیت آمیز آزمون های سراسری در کشور اطلاع داد.

رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری

به گزارش ، کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از برگزاری موفقیت آمیز آزمون های سراسری روز گذشته و امروز (16 و 17 مرداد) در سراسر کشور اطلاع داد و گفت: هماهنگی دستگاه های مسئول ملی و استانی، نظارت موثر و پیشگیرانه همکاران بهداشتی در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و همکاری داوطلبان، رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و ایمنی حین برگزاری این آزمون ها را رقم زد که جای تقدیر دارد.

جهانپور اظهار کرد: گزارش مستندسازی همکاران ما از سراسر کشور حاکی از آن است که آزمون های سراسری مقاطع مختلف تحصیلی وزارت علوم و وزارت بهداشت در شرایطی ایمن، سالم و با رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی و حفاظتی برگزار شده است.

او اضافه نمود: با توجه به همکاری بین بخشی موجود، انتظار می رود این فرایند با ضریب اطمینان و جدیت بیشتری در آزمون های آینده حفظ شده و حتی ارتقا پیدا کند.

لازم به ذکر است؛ با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور کارشناسی ارشد در روز های 16 تا 18 مرداد در سراسر کشور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و نظارت ناظران وزارت بهداشت برگزار می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1308

به "رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید