رسمی؛ لیست خرید 12 نفره یحیی گل محمدی برای پرسپولیس

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران: صحبت و شایعه درباره خرید های تازه باشگاه پرسپولیس زیاد است. آن ها تا به الان فقط احمد گوهری را خریده اند و به تازگی عنوان شده که 4 بازیکن دیگر هم تا سرانجام هفته قرار است به پرسپولیس آمده و قرارداد نهایی با این باشگاه را امضا نمایند.

رسمی؛ لیست خرید 12 نفره یحیی گل محمدی برای پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، با این حال، آنطور که از صحبت های یحیی گل محمدی برمی آید، چندان اتفاق مثبتی در این زمینه رخ نداده است. یحیی که تیمش را برای رقابت سوپرجام که قرار است فردا و مقابل فولاد برگزار گردد، آماده می نماید، امروز در کنفرانس خبری به طور رسمی از فهرست خرید پرسپولیس حرف زد. او در صحبتهایش پرده از این موضوع برداشت که فهرست 12 نفره ای را به مسئولان باشگاه داده است. شرایطی که اعلام نموده بودم، فقط زمین تمرین را قرارداد بستند که آن را هم هنوز تحویل نگرفته ایم. هنوز مسائل ما حل نشده است. فهرست 12 نفره ای به باشگاه داده ام و اگر دو بازیکن را هم جذب می کردند من راضی بودم، اما حتی تا 10 درصد مذاکره هم پیش روی ننموده اند. بازیکنان مد نظرمان را هم با این شرایط نمی توانیم جذب کنیم و مجبور هستیم از روی فیلم بازیکن ببینیم که کار سختی است، چون هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکنان خوب باشند.

تا حالا روی فیلم بازیکنی نگرفته ام، اما متاسفانه انگار باید این اتفاق رخ بدهد. ما فرصت زیادی نداریم و مسائل به خاطر نبود پول در باشگاه است. امیدوارم از جایی تامین گردد، چون ما به تقویت نیاز داریم و باید حداقل جای بازیکنی مثل آل کثیر را پر کنیم، اما با این شرایط باید دنبال بازیکنان خارجی باشیم که مثل هندوانه در بسته هستند و نمی دانیم کیفیت خوب دارند یا خیر. در هر صورت با این شرایط مجبور هستیم ادامه بدهیم. باید بهتر تمرین کنیم و قوی تر کار را دنبال کنیم. ان شاءالله بتوانیم در سرانجام پیروز بشویم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2891

به "رسمی؛ لیست خرید 12 نفره یحیی گل محمدی برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسمی؛ لیست خرید 12 نفره یحیی گل محمدی برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید