رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عضو شورای مدیریت آموزش عالی کشور شد

به گزارش راوه بلاگ، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عالی عضو شورای مرکزی مدیریت آموزش عالی کشور شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عضو شورای مدیریت آموزش عالی کشور شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، در راستای پیاده سازی آیین نامه آموزش عالی کشور و اجرای ماده 64 و 65 برنامه ششم توسعه کشور ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عضو شورای مرکزی مدیریت آموزش عالی و روسای استانی دانشگاه عضو شورای مدیریت استانی آموزش عالی هر استان شدند.

حسین سلمانی دبیر شورای دانشگاه فنی و حرفه ای در حاشیه نشست هماهنگی امور استان ها از تصویب و ابلاغ آیین نامه پیاده سازی آمایش آموزش عالی خبر داد و گفت: این آیین نامه با رویکرد تمرکز زدایی، افزایش کارایی و اثر بخشی نظام آموزش عالی کشور در قالب سند آمایش آموزش عالی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 94 در 4 ماده و 9 تبصره به تصویب مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است.

سلمانی با ذکر اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای با 181 واحد آموزشی در کشور سهم بسزایی در مأموریت گرایی دارد و از سال 1397 ضمن تمرکز زدایی از ستاد، واحد های استانی دانشگاه تشکیل و با تفویض اختیار به شوراس استانی از فرصت ها و مزیت های داخل استان بهره برده اند.

وی با اشاره بر اینکه با ابلاغ این آیین نامه سهم آموزش های مهارتی در مدیریت استانی آموزش عالی افزایش خواهد یافت و این مهم از توجه ویژه وزارت عتف بر ارتقای آموزش های مهارتی و اجرای مفاد 64 و 65 برنامه ششم توسعه کشور دارد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1711

به "رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عضو شورای مدیریت آموزش عالی کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عضو شورای مدیریت آموزش عالی کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید